Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Meeleolukas reis Piirissaarde

5.0 2 tagasisidet

Meeleolukas reis Piirissaarde


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

40,00 €

40,00 €

Kirjeldus

Veeda mõnus päev looduses ja avasta põnev ja omapärane Piirissaare!

Piirissaare on ainuke püsiasustusega Eesti saar Peipsi järves. Saare kirdeosas asuvad kolm küla (Piiri, Tooni ja Saare). Piirissaare elanikest enamus on vene vanausulised, kes ajast aega oma kultuuri ja elulaadi säilitada püüdes on saarel toimetanud, peamisteks tegevusaladeks kalapüük ja sibulakasvatus. Piirissaare asustuses on säilinud vanausulistele omane arhitektuuristiil, saarel Saare külas asub tegutsev vanausuliste palvela ja Tooni külas tühjana seisev apostlik-õigeusu kirik. Piiri külas asuvad ka saare kolm kalmistut. Tänasel päeval on kogu Piirissaar looduskaitseala, siin elab hulgaliselt kaitstavaid linnu- ja kahepaiksete liike ning kasvab mitmeid taimeharuldusi.

Mida kingitus sisaldab? Sõitu Piirissaarde ja tagasi. Laevasõit Piirissaarele kestab 4-4,5 h, kohapeal ringivaatamiseks on arvestatud 1,5-2 h. Laeval töötab kohvik ning sõitudel on erinevad meelelahutusvõimalused.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

1 päev.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine 2 nädalat! 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Seto Line

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Maret Abram

Tore reis Piirissaarde - vajalikuga varustatud laev (laeva infos võiks lisaks välja tuua, et laevas on võimalik seinakontakte kasutada seadmete laadimiseks), sõbralik ning pädev meeskond. Juhtumisi suurepärane ilm, mis on alati boonus.

Leili savisaar

Täname väga sõbralikku ja toredat laeva kaptenit.Tänu temale oli meie reis hästi tore ja turvaline. Ka reisikaaslased olid vahvad. Meile väga meeldis.

Soovitame vaadata ka: