SPA hotellid ja majutus

Veeda nädalavahetus koos kalli inimesega, värskenda keha ja vaimu ning naudi veemõnusid parimates SPAdes koos majutusega.

Vaata lisaks: majutus üheks ööks, majutus 2-3 ööd.

Vali vaade
Tulemused: 39

Spaa majutus

Kas teadsid, et kõige esimene päevaspaa, tuntud Manhattani “Red Door Salon” nime all, avati 1910-ndal aastal Elizabeth Ardeni poolt. Mis tol ajal säras ja ka mitukümmend aastat edaspidi nagu üks kõige tuntumatest atraktsioonidest rikaste naiste jaoks, kulgnes ka üheks kõige populaarsemaks kohaks, kus naised oma sünnipäevi said pidada. See spaa pakkus maniküüri, pediküüri ning näohooldus võimalusi, mis on kujunenud ka tänapäeva spaade alusteks. Kuid, mida tol ajal ei olnud võimalik teha, olid mitmepäevased külastused.

Nüüdseks on spaade kultuur võimsalt arenenud ja enamus pakuvad lisaks erinevatele kehahoolitsustele ka veekeskuse kasutamist koos saunadega ning ka võimalust öiseks majutuseks. Sellise pikema külastuse puhul on kliendil võimalik tagada maksimaalselt kauakestev puhkus oma kehale ja vaimule, mida üldse annaks saavutada ühe ööpäeva jooksul. Me oleme omalt-poolt kokku koondanud lõõgastavaid spaa-elamusi koos majutusega ning ka lisaks mõnele neist veel veekeskuse külastust koos saunadega. Teie poolt jääb teha ainult valik. Kui soovid selle puhul abi, oleme meelsasti valmis sind abistama helistades: 655 9165

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18