Kingitus sõbrannale

Mida kinkida sõbrannale, kes tahaks kogeda midagi uut ja põnevat? Kingitus sõbrannale vali Kingitus.ee portaalist. Siit leiad adrenaliini, maitseelamusi, lõõgastustpakette, romantikat - meil on midagi igale maitsele. Kingi oma sõbrannale üks meeldejääv elamus.

Vaata lisaks: veekeskused, rullmassaaž, spa kinkekaart.

Vali vaade
Tulemused: 581
Vaadatud 60 - 581

Kingitus sõbrannale

Kõik naised on erilised ning seetõttu peaksid erilised olema ka neile kingitud kingitused. Meie valikust leiab elegantseid kingitusi erinevate spaapakkumiste seast, praktilisi kingitusi erinevate koolituste ja töötubade hulgast, unustamatuid kingitusi ekstreemsetele elamustele ning südamlikke kingitusi personaliseeritud ehetena. Paljud naised soovivad endast kõrgekvaliteetilisi fotosid, mida saaks nii seinale panna kui ka sotsiaalmeedias jagada. Kinkekaart fotosessioonile annab sõbrannale võimaluse see unistus täita. Nii meeste kui naiste hulgas on adrenaliiniarmastajaid. Kui sinu sõbranna kuulub nende hulka, siis on ta õnnelik käsirelvadest laskmise kinkekaardi eest. Mis võiks olla huvitavam, kui õppida selgeks põhitõed ja samas proovida ka ise päris relvast tulistada. Muidugi võib alati läheneda kingitusele traditsiooniliselt ja kinkida sõbrannale mõnus õhtusöök heas restoranis. Sellise elamuse saab teha põnevamaks kutsudes ta sita teeninduse õhtusöögile, võib-olla isegi mainimata, millega on tegu. Sita teeninduse õhtusöök garanteerib kohutavaima teeninduse, kuhu on kokku kogutud kõige õudsemad õhtusöögi kogemused ning sellele veelgi vürtsi juurde lisatud.

Mida osta sõbrannale kingituseks?

Kingituse valimine võib olla keeruline protsess. Isegi parimale sõbrannale kingituse leidmine võib tekitada peavalu. Sellises olukorras on kõige lihtsam kinkida elamuskingituste kinkekaart. Elamuskingitus täidab unistusi ja annab võimalus ainulaadseks puhkuseks ja kvaliteetajaks. Kui sul on raske teha valikut, siis kingi oma sõbrannale kingituspakk “Naisele”, “Õnnitlused eriliseks päevaks”, “Elamuste paradiis”, “Massaaži ja spaa maagia” või “ Ekstreemsed elamused” - erinevate kingituspakkide hulgast leiad kindlasti sobiva. Kingituspakis sisalduvate pakkumiste hulgast saab sõbranna endale ise meelepärase välja valida. Õhtusöök, spaa elamus, ilu protseduur, muuseumi külastus, koolitus, massaaž, langevarjuhüpe - ainulaadseid elamusi pakutakse üle kogu Eesti. Kingituspakk on originaalne valikuvõimalusega kingitus, mis teeb rõõmsaks iga kingisaaja. Muuda oma sõbranna tähtpäev unustamatuks elamuskingitusega!

Loominguline kingitus sõbrannale - vaata meie ideid

Loominguline kingitus sõbrannale aitab täita tema unistusi või lasta tal proovida midagi täiesti uut, millest võib tulevikus saada hobi või, kes teab, isegi uus elukutse. Erinevad kursused ja töötoad annavad võimaluse õppida uusi oskusi või viia oma olemasoleva ande meistritasemele. Samas kohtutakse ka uute inimestega, kellel on sarnased huvid. Loominguline kingitus sõbrannale võib olla: keraamikakursus, akrüülvalamine, vaigukunst, maalimine, klaasipuhumine, samblakunst või rõivadisain. Lisaks sellele saab loovust arendada tantsupõrandal uut tantsu õppides või koos tippkokaga kokates. Fotoaparaati käsitlema õppides saab jäädvustada ilu nii looduses kui ka inimestes. Põnevateks kingitusteks on huulepulga, parfüümi või seebi valmistamise töötoad. Üllata oma sõbrannat loomingulise kingitusega, mida ta niipea ei unusta!

Huvitavad kingiideed sõbrannale

Valides sõbrannale kingitust, soovime, et see tooks talle palju rõõmu ja tekitaks elevust. Kui tahad, et su kingitus oleks eriline, panusta sellele, mis aitaks sõbrannal unistusi täita ja samal ajal ka sinuga koos aega veeta. Huvitavad ja meeldejäävad on ka naljakad kingitused, kus kingitust saades või seda realiseerides saab kõhutäie naerda. Siinkohal pakume mõned huvitavad kingiideed, mida koos sõbrannaga nautida.


Veinikursus ja veinidegustatsioon annab suurepärase võimaluse veeta koos kvaliteetaega ja nautida erinevaid suurepäraseid veine. See on kombinatsioon lõbust koos praktiliste teadmiste ja huvitava kogemusega.

Koos sõbrannaga spaas lõõgastumine annab aega kõik jutud omavahel ära rääkida, eriti veel siis kui kinkida majutusega spaapakett.
Põgenemistoast väljapääsu otsides, saab näha, kas saate üksteisele rasketes olukordades loota ning kummituste või maniakkide käest põgeneda.

Miks mitte panna end kahekesi proovile kardisõidus ja vaadata, kumb teist on kiirem ja kummal on paremad närvid.

Või kohtuda kahekesi hoopis malemeistriga, kelle malevõidus ollakse ette kindel, aga äkki te kahekesi suudate ta siiski alistada?

Elamuskingitused on huvitavad, täis ettearvamatuid emotsioone, mida endas kanda hallil argipäeval - see garanteerib sõbrannale meeldejääva tähtpäeva.

Unustamatu kingitus sõbrannale - mida valida?

Mida kinkida sõbrannale, kellel on kõik olemas? Eelkõige peaks see olema midagi originaalset, mis tekitaks emotsioone ja laseks tal kogeda unustamatut. Olenevalt sellest millised on sõbranna unistused, kired ja ajaveetmise viisid, saab leida just talle sobiva kingituse. Unustamatuks kingituseks sõbrannale võib olla ekstreemne elamus, mida ta ise poleks kunagi julgenud proovida: sukeldumiskursus, uskumatu lend flyboard'iga, tandemhüpe langevarjuga või kaljuronimine. Kiiruse armastajad naudivad rallisõitu, ATV-safarit või unustamatut sõitu enduro mootorrattaga. Veearmastajast sõbranna leiab unustamatu kogemuse lohesurfi või purjetamist õppides. Unustamatu kingituse kinkimine ei ole raske - lihtsalt tuleb oma sõbrannat tunda ning emotsionaalne elamus on garanteeritud!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18