Kingitus sõbrannale

 

Mida kinkida sõbrannale, kes tahaks kogeda midagi uut ja põnevat? Kingitus sõbrannale vali Kingitus.ee portaalist. Siit leiad adrenaliini, maitseelamusi, lõõgastustpakette, romantikat - meil on midagi igale maitsele. Kingi oma sõbrannale üks meeldejääv elamus.

Vaata lisaks: veekeskused, rullmassaaž, spa kinkekaart.

Vali vaade
Tulemused: 545
Vaadatud 60 - 545

Kingitus sõbrannale

Naised on erilised igas mõttes, ning kingitus peaks olema midagi erilist, mida ta hindaks ja oleks meeldejääv. Meie valikust on võimalik leida erinevad SPA puhkuseid ja fotosessioone. Kõigile naistele mõeldud kingituste puhul on tegemist spetsiaalselt neile suunatud kingitustega, mis rahuldaksid nende vajadused, kas siis puhkuse või elamuse mõttes. Samuti ei tasu unustada tõsiasja, et väga paljudele naistele meeldib, kui nad omavad endast kõrge kvaliteediga fotosid, mida saab soovi korral seinale riputada või sotsiaalmeediasse postitada.
Kingitus ei pea alati olema aga eriline ning võib läheneda ka klassikaliselt – huvitav õhtusöök, koos meeldejääva üllatusega. Meie poolt pakutav Sita teeninduse õhtusöök kahele on kindlasti midagi sellist, millest ei tohi mööda vaadata. Selle naistele mõeldud kingituse puhul on garanteeritud, et kõik teie kõige õudsemad õhtusöögi kogemused pannakse kokku ja lisatakse veel vürtsi juurde. Sellise kingituse juures saab asja teha veel eriti huvitavaks, kui kingituse saajale ei maini, millega on tegemist.
Nagu meeste puhul, vajavad adrenaliini ka naised – selleks puhuks on meie valikus olemas erinevad käsirelvadest laskmise kingitused. Mis võiks olla huvitavam, kui õppida selgeks põhitõed ja samas proovida ka ise päris relvast tulistada. Ekslikult arvatakse, et naistele sellised kingitused ei meeldi, kuid tegelikult on hoopis vastupidi ja korralik elamus on garanteeritud.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18