Ekstreemne Tallinna Teletorni servakõnd

Järele proovitud!
5.0 23 tagasisidet

Ekstreemne Tallinna Teletorni servakõnd


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Tõeline väljakutse adrenaliinijanustele!

Walk On The Edge ehk Servakõnd toimub Tallinna Teletorni 22 korruselise vaateplatvormi katuse serval. 175 meetri kõrgusel saab täisringi ümber torni käia ning nautida võrratut vaadet. Allpool laiuvad metsad, taamal Tallinna vanalinn ning Läänemeri oma majesteetlikus hiilguses.

Vaata kindlasti ka meie blogi

Lisainfot teletorni kohta leiad: www.teletorn.ee.

Mida kingitus sisaldab? Teletorni servakõnd kestab kuni 30 minutit, mille jooksul tehakse osalejatest pilte, mida nad saavad soovi korral tasuta oma e-mailile tellida ja sõpradega jagada. Kõik osalejad kinnitatakse atraktsiooni külge turvarakmetega. Enne kõndi on vajalik kohapeal allkirjastada vastutusleping. 

Kingitus sisaldab ka Teletorni sissepääsupiletit.

Ainulaadne atraktsioon Baltimaades ja Põhja-Euroopas!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Kaalupiirang 34-140 kg. Vanus vähemalt 13 a. Alla 17 aastastel vajalik vanema kirjalik luba

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tallinna Teletorn

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 23 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

175 meetri kõrgusel (hullumaja!)
Enne servakõnnile minekut tasub kindlasti ilmateadet vaadata. Selge ilmaga on vaade parim ja seda on raske lausa sõnadesse panna. Lihtsalt ilus! Servakõnnil saime ennast testida täpselt oma taluvuse ja julguse piirides. Kes kõlgutas jalgu üle ääre või kes otsustas siiski päris äärest turvalisse kaugusesse jääda? Kõigile oli see igatahes ühtmoodi meeldejääv kogemus!

Miks seda elamust kogeda?

  • elamus sobib kõigile: ka neile kes kõrgustesse vabatahtlikult ei roni
  • servakõnni piletiga saad ka teletornis niisama ringi vaadata
  • võrratud vaated Tallinna linnale


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Ove

Väga rahul ! Omapärane kogemus viibida sellises kõrguses ja mitte tunda hirmu. Kiidan teletorni instruktorit kes tagab täieliku turvalisuse ja on oskuslik suhtleja.

Sirje

Väga äge kogemus, ka neile, kes kõrguse kartlikud on ja tahaksid siiski miskit teistmoodi teha???? Lisaks oli meil väga äge giid, kes kogu seal veedetud aja ka suhtles ja hoone ning Tallinna ajaloost rääkis.

Anna

Vinge kogemus, mega vaade ja väga lahe juhendaja.

Jaak Erik Laja

Tänan esmalt voucheri pikendamise eest. Elamus oli väga super ja chill, teenindus sõbralik. Soovitan kõigile, kes pööraselt kõrgust ei karda, ehk isegi neile.

Paula

Teenindus super. Teenus ise väga lahe, olen mingi 5 korda käinud seal ning läheks igakell uuesti.

Vaadatud 5 - 12

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta