Valikuga kinkekaart

Trühvlite valmistamise õpituba kahele inimesele

Trühvlite valmistamise õpituba kahele inimesele


Tallinn
2 In.

49 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Suus sulavad trühvlid 

Meeleolukas ja magus! Signelly õpitubade trühvlikoolitus, mis paneb silmad särama ja viib keele alla kõigil śokolaadiarmastajatel! Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi, aga paljud süüakse ka kohe ära. Kaunistad trühvlid ja viid karbiga kaasa. Saad oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks. Trühvlite valmistamise õpituba on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise valmistada.

Elamus, mis on ideaalne sünnipäeva kingituseks, valentinipäeva kingituseks, emadepäeva kingituseks, jõulukingituseks või mõne muu sündmuse tähistamiseks!

Mida kingitus sisaldab? Töötuba, mille käigus valmistatakse endale trühvlid, mida saab kohe nautida või kaasa võtta.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Õpitoad toimuvad 2 korda kuus neljapäeva õhtul või nädalavahetusel, ehk kui on registreerujaid kõigisse õpitubadesse siis 4 õpituba nädalas. Kui on alla 6 inimese, siis lükkub õpituba järgmisele korrale. Vastavalt sellele kuidas on registreerujaid. Koolitus toimub eesti keeles. Kui grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Vaike

Igati huvitav kogemus, millised hurmavad śokolaadilôhnad ja kasutatud kommikatete mitmekülgsus, tore koolituse läbiviija. Palju erineva maitsega komme, mis sai karbiga koju viia ja siis edasi maiustada.

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta