Trühvlite valmistamise õpituba kahele inimesele

5.0 1 tagasisidet

Trühvlite valmistamise õpituba kahele inimesele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

49,00 €

49,00 €

Kirjeldus

Suus sulavad trühvlid 

Meeleolukas ja magus! Signelly õpitubade trühvlikoolitus, mis paneb silmad särama ja viib keele alla kõigil śokolaadiarmastajatel! Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi, aga paljud süüakse ka kohe ära. Kaunistad trühvlid ja viid karbiga kaasa. Saad oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks. Trühvlite valmistamise õpituba on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise valmistada.

Elamus, mis on ideaalne sünnipäeva kingituseks, valentinipäeva kingituseks, emadepäeva kingituseks, jõulukingituseks või mõne muu sündmuse tähistamiseks!

Mida kingitus sisaldab? Töötuba, mille käigus valmistatakse endale trühvlid, mida saab kohe nautida või kaasa võtta.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Õpitoas osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Õpitoad toimuvad 2-4 korda kuus vastavalt oma osalemissoovist teada andnute arvule. Koolitus toimub eesti keeles. Kui kogu grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Signelly õpitoad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Vaike

Igati huvitav kogemus, millised hurmavad śokolaadilôhnad ja kasutatud kommikatete mitmekülgsus, tore koolituse läbiviija. Palju erineva maitsega komme, mis sai karbiga koju viia ja siis edasi maiustada.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta