Harivad kursused

Vajad kingitust inimesele, kes soovib end pidevalt arendada, uusi teadmisi ja oskusi arendada? Kuidas sobiks talle mõni hariv kursus? Loomulikult ei pea päevakangelane olema suur raamatuhull! Siit kategooriast soetatud elamus võib sobida ka lihtsalt heale tuttavale, sest uute oskuste õppimiseks ei ole kunagi liiga hilja.

Kui sa aga siit midagi sobivat ei leidnud, siis vaata ka üle kunstikursused , aktiivsed kursused  ja toidu- ja joogikoolitused .

 

Vali vaade
Tulemused: 108
Vaadatud 60 - 108

Harivad kursused

"Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina." Nii ütlevad Ruja laulusõnad, mille tähendust ei pea kuskilt ridade vahelt väga otsima. Terve elu kogutud teadmised on tegelikult vaid väike osa sellest, mida teoorias oleks kõik võimalik teada. Praktikas ei ole inimese pea paraku prügikast ja nii palju kui ta ka ei püüaks, siis kõikide asjade meelde jätmine on võimatu. Inimese pea pole prügikast. Teisalt on uute teadmiste omandamine väga kasulik, see hoiab inimese terava pliiatsina ka vanemas eas. See aga omakorda aitab ära hoida paljusid mäluga seotud haigusi, näiteks Alzheimeri tõbe. Sellepärast on ka hea lahendada sudokusid ja ristsõnu. Sama kehtib ka koolis.

Seal õpitu ei pruugi sulle elus üldsegi mitte vajalik olla, aga see õpetab sind mõtlema, iseseisvalt töötama ja arendab aju. Kingitus.ee valikust leaid suur hulk erinevaid kursusi, mida oma lähedastele kinkida. Usume, et meilt saad õige kursuse igas vanuses inimesele. Kingi sel korral hariv kursus, sest kes teab? Äkki kasvab mõnest proovitunnist välja uus ja huvitav hobi? Kingi võimalus avastada iseennast, põnevaid tegemisi ja miks mitte ka uusi ajaveetmise viise! Ja muidugi ei pane me kätt ette, kui soovid hoopiski ise mõnel kursusel osaleda, võtagi sõber kaasa ja tehke koos midagi uut ja põnevat!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18