Tähista sünnipäeva Hope Art Stuudios!

Soodus!
0.0 0 tagasisidet

Tähista sünnipäeva Hope Art Stuudios!


Peetri
1-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

315,00 € 350,00 € -10% Algne hind: 315,00 €

315,00 € -%
350,00 €
Algne hind: 315,00 €

Kirjeldus

Hope Art – fantaasial ja loovusel ei ole piire!

Nüüd on sul võimalus pidada oma sünnipäev koos parimate sõpradega Hope Art stuudios! Meistriklassi koolituste meetodid ja tehnikad on sellised, et igaüks saab hakkama, varasemat kogemust ei ole vaja. Proovi järele, kas kunst võiks olla sulle sobiv lahendus stressi vähendamiseks ja ellu tasakaalu toomiseks. Enne ei tea, kui oled ise järele proovinud!
Hope Art Stuudios saab proovida tekstiilkottide kaunistamist, dekupaaži tehnikat, siidisalli disaini või klaasesemete kaunistamist. Üks unistuste sünnipäev peab olema täis üllatusi ning meiega saad oma sünnipäeva teha eriliseks.

Mida kingitus sisaldab?
 Hind sisaldab erinevate tehnikate juhendamist, lõuendeid, pabereid või tekstiilkotte, värve ja muid vajalikke kunstitarbeid kuni 10 lapsele.

Valikus on järgmised töötoad:
- tekstiilkottide kaunistamine
- dekupaaži töötuba
- siidisalli disain
- klaasesemete kaunistamine

Kohapeal pakutakse kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

Hope Art Stuudio Peetris kannab piirideta loomingu ja rahuliku kulgemise mustrit. Seal on aega, puuduvad piirid ning kartus ebaõnnestuda. Hope Art Stuudios saad võimaluse lasta fantaasial lennata ning õppida oma loomingulisust ja ideid väljendama läbi erinevate kunstitehnikate.
Kunst on teraapia. Kunstiga tegeledes annad endale aega ja võimaluse igapäevarutiinist välja lülituda, pingeid maandada ja midagi täiesti uutmoodi teha. Maalimine pakub suurt rahulolutunnet ja maandab igapäevaelu pingeid.
Kui sinagi otsid sisemist rahu ja soovid oma loomingulisele poolele võimaluse anda, siis Hope Art Stuudio ootab nii suuri kui väikeseid kunstnikuhakatisi alles avastama või juba olemasolevaid oskusi arendama.

KINGITUSEST

Asukoht

Peetri

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 
Koolitus toimub eesti, vene või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Hope Art Stuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lisatud ostukorvi