Kingitused vanaisale

Mida kinkida kallile vanaisale? Kingi vanaisale originaalne elamuskingitus. Sõit superautoga, eriline õhtusöök, lõõgastav spaapäev, lend kuumaõhupalliga, koolitus, merereis jahiga, käsirelvadest laskmine - kingitus vanaisale kategooriast leiad kõik, et täita oma vanaisa salajasemadki unistused. Parimad kingiideed on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel!
Vali vaade
Tulemused: 666
Vaadatud 60 - 666

Mida osta vanaisale kingituseks?

Ei tea mida kinkida oma vanaisale? Oma vanavanematele on sageli keeruline leida sobivat kingitust. Tegemist on ju inimestega, kes on palju näinud ja kogunud hulgaliselt erinevaid kogemusi. Milline kingitus võiks siis teda üllatada ja rõõmustada? Sõit Lamborghini, Ferrari või Porschega, driftisõit, sõit ralliauto või mootorrattaga - sõiduelamus on hea kingiidee kiirust armastavale vanaisale. Kui vanaisa on õllesõber, siis mis võiks olla veel parem kingitus kui õlletehase külastus? Anna talle võimalus tutvuda õlle valmistamise protsessiga, maitsta erinevaid kvaliteetõllesid ja saada eksklusiivne ülevaade õllekultuurist. Õllekultuuri avasturetk pakub võimalust sukelduda põneva õllemaailma sügavustesse. Lisaks leiab kingitus.ee lehelt erinevaid veini- ja teiste jookide koolitusi, tehasekülastusi ja degusteerimisi. Peale huvitavate ja kasulike teadmiste, saab koolitustel kohtuda ka teiste sama joogi armastajatega ja ehk sõlmida ka uusi sõprusi. Kingi vanaisale huvitav elamuskingitus ja too ta näole naeratus!

Universaalne kingitus vanaisale - vaata meie ideid

Elamuskingitus on universaalne kingitus, mis pakub erilisi ja meeldejäävaid kogemusi. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima mälestustena, mida ikka ja jälle meenutada. Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks näitab personaalne ja läbimõeldud kingivalik, et oled pühendanud aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele. Kui ei oska otsustada, milline kink oleks vanaisale parim, siis kingitus.ee kingituspakk on universaalne kingitus. Kingituspakid “Mehele”, “Massaaži ja spa maagia” või “Õnnitlused eriliseks päevaks” sisaldavad erinevaid elamusi, mille hulgast saab vanaisa ise endale meeldiva välja valida. Kingi vanaisale originaalne elamuskingitus ja muuda tema tähtpäev unustamatuks!

Huvitavad kingiideed vanaisale

Kui otsid ideaalset kingitust, siis oled tulnud õigesse kohta. Kingitus.ee on parim paik, kust leida meeldejäävaid ja südamlikke kingitusi igaühele. Meie laialdane valik hõlmab erinevaid elamusi ja tooteid, mis sobivad suurepäraselt rõõmustamaks vanaisa ja pakkumaks talle elamusi.

Mõned huvitavad kingiideed vanaisale:

1. Lõõgastav spaapäev: Paku vanaisale võimalust lõõgastuda ja nautida rahulikku päeva spaas, kus saab nautida massaaže ja muid hoolitsusi.
Õhtusöök või veinidegustatsioon: Kingi talle maitseelamus mõnes hinnatud restoranis või veinikoolitus koos degustatsiooniga.

2. Elamuslennud: Kui vanaisa on seiklushimuline, võiks talle pakkuda võimalust nautida imelisi vaateid linnulennult kuumaõhupalliga, helikopteriga või väikelennukiga.

3. Teatri-, muuseumi- või kinopiletid: Piletid annavad võimaluse nautida kultuuri ja samal ajal veeta aega endale kalli inimesega.

4. Lasketiiru kinkekaart: Käsirelvadest laskmine aitab testida oma laskmisoskust ja proovida erinevaid relvi.

5. Sõit superautoga: Täida vanaisa unistus ning kingi talle unustamatu sõit luksuslikus sportautos.

6. Puhkus maal: Lõõgastav puhkus mere ääres, metsa sees või lossis on parim kingitus vanaisale.

7. Merereis: Kingi vanaisale äge ja meelelahutuslik sõit jahiga, kanuuretk või kalastusretk. Las vanaisa unustab argimõtted ja naudib vee-elamust!

8. Ajakirjade või ajalehtede tellimus: Praktiline ja aegumatu kingiidee on ajakirjade või ajalehtede tellimus. Paljud vanaisad eelistavad oma lemmikajakirju või ajalehti sirvida nutiseadmete asemel paberi peal, aga tihti ei raatsi või ei jõua endale seda lubada. Kingitus.ee lehelt leiad erinevaid kodumaiseid ajakirju, ajalehti kui ka põnevaid väljaandeid välismaalt.

Kingitus.ee lehel on iga kingitus hoolikalt valitud, et pakkuda rõõmu ja unistuste täitumist. Vali vanaisale elamuskingitus ja muuda tema päev eriliseks ja unustamatuks!

Praktiline kingitus vanaisale - mida valida?

Milline praktiline kingitus vanaisale valida? Mis rõõmustaks teda, aga samas oleks ka kasulik?
Praktiline kingitus võimaldab unistusi ellu viia ja ühendada meeldiv kasulikuga. Sõltumata sellest kui noor või vana on su vanaisa, meie kategooriast kursused ja koolitused, leiad unikaalsed elamusi, mis aitavad õppida uusi oskusi või täiendada olemasolevaid. Sukeldumis-, purjetamis- või lohesurfi kursus, keeleõpe, foto-, tantsu või kunstikursus, kokakool, sepakunst algajatele, veini- või õllekursus - praktiline kingitus toob vanaisale palju rõõmu ja annab eredaid mälestusi.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18