Valikuga kinkekaart

Tunneta Lamborghini Gallardo võimsust

Tunneta Lamborghini Gallardo võimsust


Tallinn
1 In.

59,99 € 69,99 € -14%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
59,99 € -14%
69,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Proovi ühe maailma ihaldatuima auto võimsust!

Kas Sa oled kunagi unistanud sõidust Lamborghiniga? Kingitus.ee täidab selle unistuse: istu Lamborghini Gallardo rooli ja tunne enda all 570 hobujõu võimsust. Tõelisele autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Lamborghini Gallardo ei jäta kedagi külmaks. Luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ja sõiduelamuse. Selle auto roolis võid kindel olla, et möödujate pilgud peatuvad just Sul.

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4961 cm³
Mootori võimsus: 570 hj, 5,0-V10
Mootori pöördemoment: 510 Nm.

Mida kingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhtimisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval.

 

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

15 min. 10 min. sõit ja 5 min. instrueerimine.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine www.superdrive.ee lehel. Sõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel. Vajalik B-kategooria juhiluba. Keelatud on osaleda alkoholi või narkootikumide mõju all. Kohustuslik on järgida liikluseeskirju ning instruktori kommentaare.

NB! Juhtija peab olema vähemalt 20-aastane ja 2-aastase sõidukogemusega.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Järele proovitud!

Kadri

Võimas, võimas ja veel kord VÕIMAS!
Mõtled, miks peaks sõit Lamborginiga olema nii eriline? See on eriline, sest Lamborghini ei ole üldsegi mitte tavaline auto. Mainin siinkohal ära, et ma pole mingisugune autohull, vaid lihtsalt kingiekspert, kes otsib alati uusi elamusi ning veidi adrenaliini. See auto pole võrreldav Mitte ühegi teise autoga, millega sõitnud olen ning sõidukogemus jääb pigem sinna võidusõiduauto kanti kui tavaauto juurde. See hetk, kui vajutad gaasi ja su selg lausa kui liimub istme külge, vot seda tunnet ma oma Hondaga kätte ei saa! Samuti on hämmastav ka see, kui vajutada veidi varbakesega pidurit ja auto pidurdub kui seina! Kahtlemata kõige võimsam ja noh tegelikult ka kõige edevam auto, millega sõitnud olen :)

 

Miks seda elamust kogeda?


  • Ainukordne võimalus istuda nii ägeda auto roolis!
  • See kiirendus on võimas ja seda peab lihtsalt ise kogema!
  • Sõida mööda Tallinna tänavaid nii, et kõik pilgud on sinule suunatud! :)


Kliendid on öelnud (12)

Kommentaare(12)
1 2 3 4 5
Laivi

Jäime väga rahule. Selle sõidu sai endale meie 9 a. poeg, kes rääkis sellest juba ammu. Sõit oli tema jaoks nii lahe, et peale sõitu ei tulnud sõnu ka suust välja. Hiljem kui kodu poole tagaisi sõitsime, siis rääkis kui lahe, äge, põnev ja tore see sõit oli. Ja see on ikka tema lemmikauto. Oleme väga tänulikud et selline võimalus pojal oli. Suured tänud Teile.

 

Väga rahul ja super elamuse sain. Kasutan kindlasti ka edaspidi Teie teenuseid. Aitäh!

Martin

Sõit on väga lühike (7min) aga muidugi oli huvitav elamus.

Veiko

Täitsa okei. Kuna olin varem veel kiiremate autodega sõitnud, siis olin varem oma ootused liiga kõrgele seadnud selle auto osas :)

 

Super elamus! Emotsioonid laes! Väga-väga äge. Tänud, et pakute sellist võimalust, mis ei ole igaühele kättesaadav!

1 2 3

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta