Tunneta Lamborghini Gallardo võimsust - "Superdrive"

Ainult meilt Järele proovitud!
5.0 48 tagasisidet

Tunneta Lamborghini Gallardo võimsust - "Superdrive"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,99 €

79,99 €

Kirjeldus

Proovi ühe maailma ihaldatuima auto võimsust!

Kas Sa oled kunagi unistanud sõidust Lamborghiniga? Superdrive täidab selle unistuse: istu Lamborghini Gallardo rooli ja tunne enda all 570 hobujõu võimsust. Tõelisele autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Lamborghini Gallardo ei jäta kedagi külmaks. Luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ja sõiduelamuse. Selle auto roolis võid kindel olla, et möödujate pilgud peatuvad just Sul.

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4961 cm³
Mootori võimsus: 570 hj, 5,0-V10
Mootori pöördemoment: 510 Nm.

Mida kingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhtimisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval.

 

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

15 min. 10 min. sõit ja 5 min. instrueerimine.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine www.superdrive.ee lehel. Sõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel. Vajalik B-kategooria juhiluba. Keelatud on osaleda alkoholi või narkootikumide mõju all. Kohustuslik on järgida liikluseeskirju ning instruktori kommentaare.

NB! Juhtija peab olema vähemalt 20-aastane ja 2-aastase sõidukogemusega.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Superdrive

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 48 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Võimas, võimas ja veel kord VÕIMAS!
Mõtled, miks peaks sõit Lamborginiga olema nii eriline? See on eriline, sest Lamborghini ei ole üldsegi mitte tavaline auto. Mainin siinkohal ära, et ma pole mingisugune autohull, vaid lihtsalt kingiekspert, kes otsib alati uusi elamusi ning veidi adrenaliini. See auto pole võrreldav Mitte ühegi teise autoga, millega sõitnud olen ning sõidukogemus jääb pigem sinna võidusõiduauto kanti kui tavaauto juurde. See hetk, kui vajutad gaasi ja su selg lausa kui liimub istme külge, vot seda tunnet ma oma Hondaga kätte ei saa! Samuti on hämmastav ka see, kui vajutada veidi varbakesega pidurit ja auto pidurdub kui seina! Kahtlemata kõige võimsam ja noh tegelikult ka kõige edevam auto, millega sõitnud olen :)

 

Miks seda elamust kogeda?


  • Ainukordne võimalus istuda nii ägeda auto roolis!
  • See kiirendus on võimas ja seda peab lihtsalt ise kogema!
  • Sõida mööda Tallinna tänavaid nii, et kõik pilgud on sinule suunatud! :)


Kliendid on öelnud

Alexander

Väga tore

Gii

Kirjeldamatu, andis veel põhjust endale ka üks selline auto muretseda

Evelyn

I love speed! PAAAARRRIIIMMMM kingitus, mida olen saanud! Juhendajad on professionaalsed ja lambo ise on ülivõimas! Soovitan soojalt!

Veronika

Väga võimas Lambo sõit

Laivi

Jäime väga rahule. Selle sõidu sai endale meie 9 a. poeg, kes rääkis sellest juba ammu. Sõit oli tema jaoks nii lahe, et peale sõitu ei tulnud sõnu ka suust välja. Hiljem kui kodu poole tagaisi sõitsime, siis rääkis kui lahe, äge, põnev ja tore see sõit oli. Ja see on ikka tema lemmikauto. Oleme väga tänulikud et selline võimalus pojal oli. Suured tänud Teile.

Vaadatud 5 - 15

Soovitame vaadata ka: