Tunneta Ferrari F430 võimsust - "Superdrive"

Ainult meilt Järele proovitud!
4.8 78 tagasisidet

Tunneta Ferrari F430 võimsust - "Superdrive"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,99 €

79,99 €

Kirjeldus

Proovi ühe maailma ihaldatuima auto võimsust!

Kas Sa oled kunagi unistanud sõidust Ferrariga? Superdrive täidab selle unistuse: istu Ferrari F430 rooli ja tunne enda all 400 hobujõu võimsust. Tõelisele autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Selle legendaarse autoga on garanteeritud adrenaliin veres ja laes emotsioon – nii Sinu, kui sõitja, kui ka möödakäijate poolt.

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4,3l
Mootori võimsus: 490hj
Mootori pöördemoment: 465Nm.

Mida kingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhendamisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval (instrueerimine ainult inglise või vene keeles).

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

15 min. 10 min. sõit ja 5 min. instrueerimine.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine www.superdrive.ee lehel. Sõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel. Vajalik B-kategooria juhiluba. Keelatud on osaleda alkoholi või narkootikumide mõju all. Kohustuslik on järgida liikluseeskirju ning instruktori kommentaare.

NB! Juhtija peab olema vähemalt 20-aastane ja 2-aastase sõidukogemusega.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Superdrive

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.8 78 tagasisidet

Järele proovitud!

Mariann
Mariann

Võimas! Tahan endale ka seda autot
Ega seda tunnet, mis mind valdas polegi nii kerge sõnadesse panna. Esialgu tundus mulle veidi pentsikuna, et Ferrariga minna meie Tallinna tänavatele sõitma, sõidan ju igapäev neid mööda- milles, siis see elamus seisneb!!! Kuid endalegi üllatuseks on Ferrariga mööda neid tänavaid sõita hoopis midagi muud. Tuul sasib juukseid, mootor möirgab gaasipedaalile vajutades- see kõik pani mind ahmima igat veedetud hetke selle auto roolis.

Miks seda elamust kogeda?

  •  sellepärast, et Ferrari on Ferrari!
  •  ainulaadne kogemuse, mis laseb Sul nautida auto võimsust ja möödakäijate kadedaid pilke
  •  supervõimalus nii autoarmastajatele kui ka neile, kes veel ei teagi, kuidas võimsus adrenaliini veres käima paneb


Kliendid on öelnud

Ott

Teenindus oli väga hea ja kogemus andis mulle seda mida otsisin :)

Ivar Feiman

Jäin rahule,aga järgmine kord peaks pikema aja võtma.

Aivo Saare

Negatiivne on see, et meie teedel ei saa Ferrari suuremat võimsust proovida. Võiksid olla selleks teed, kus kiirusepiirangut ei ole.

Kristjan

Olin varem kuulnud, et sellised autod ei armasta aeglaselt sõita. Nüüd sain selle nii-öelda omal nahal järele proovida. Tõepoolest: 40-alas sõites on Ferrari F430 jäik, äkiline ja igatpidi turris. Maanteel ärkab ta aga ellu ja jagab oma rõõmu ka autos viibijatega. V8, mis enne pahuralt porises, hakkab laulma ja spidomeetri osuti kerkib sellise hooga, et juht peab hoolega piirangutel silma peal hoidma. Väga positiivne elamus. Järgmine unistus oleks sama autoga ringrajale pääseda.

Dmitry Zherdev

Oli soetatud vautšer ning kingitusel oli Lambo, aga kui tulin kohale uudiseks sain Ferrari. See on üks negatiivne külg. Ferrariga sõit oli väga hea. Instruktor oli viiskas. Kingitusega olen väga rahul.

Vaadatud 5 - 19

Soovitame vaadata ka: