Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Tunneta Ferrari F430 võimsust

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Tunneta Ferrari F430 võimsust


Tallinn
1 In.

59,99 € 69,99 € -14%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
59,99 € -14%
69,99 €

Proovi ühe maailma ihaldatuima auto võimsust!

Kas Sa oled kunagi unistanud sõidust Ferrariga? Kingitus.ee täidab selle unistuse: istu Ferrari F430 rooli ja tunne enda all 400 hobujõu võimsust. Tõelisele autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Selle legendaarse autoga on garanteeritud adrenaliin veres ja laes emotsioon – nii Sinu, kui sõitja, kui ka möödakäijate poolt.

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4,3l
Mootori võimsus: 490hj
Mootori pöördemoment: 465Nm.

Mida kingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhendamisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval (instrueerimine ainult inglise või vene keeles).

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

15 min. 10 min. sõit ja 5 min. instrueerimine.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine www.superdrive.ee lehel. Sõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel. Vajalik B-kategooria juhiluba. Keelatud on osaleda alkoholi või narkootikumide mõju all. Kohustuslik on järgida liikluseeskirju ning instruktori kommentaare.

NB! Juhtija peab olema vähemalt 20-aastane ja 2-aastase sõidukogemusega.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Järele proovitud!

Mariann

Võimas! Tahan endale ka seda autot
Ega seda tunnet, mis mind valdas polegi nii kerge sõnadesse panna. Esialgu tundus mulle veidi pentsikuna, et Ferrariga minna meie Tallinna tänavatele sõitma, sõidan ju igapäev neid mööda- milles, siis see elamus seisneb!!! Kuid endalegi üllatuseks on Ferrariga mööda neid tänavaid sõita hoopis midagi muud. Tuul sasib juukseid, mootor möirgab gaasipedaalile vajutades- see kõik pani mind ahmima igat veedetud hetke selle auto roolis.

Miks seda elamust kogeda?

  •  sellepärast, et Ferrari on Ferrari!
  •  ainulaadne kogemuse, mis laseb Sul nautida auto võimsust ja möödakäijate kadedaid pilke
  •  supervõimalus nii autoarmastajatele kui ka neile, kes veel ei teagi, kuidas võimsus adrenaliini veres käima paneb


Kliendid on öelnud (17)

Kommentaare(17)
1 2 3 4 5
Aivo Saare

Negatiivne on see, et meie teedel ei saa Ferrari suuremat võimsust proovida. Võiksid olla selleks teed, kus kiirusepiirangut ei ole.

Kristjan

Olin varem kuulnud, et sellised autod ei armasta aeglaselt sõita. Nüüd sain selle nii-öelda omal nahal järele proovida. Tõepoolest: 40-alas sõites on Ferrari F430 jäik, äkiline ja igatpidi turris. Maanteel ärkab ta aga ellu ja jagab oma rõõmu ka autos viibijatega. V8, mis enne pahuralt porises, hakkab laulma ja spidomeetri osuti kerkib sellise hooga, et juht peab hoolega piirangutel silma peal hoidma. Väga positiivne elamus. Järgmine unistus oleks sama autoga ringrajale pääseda.

Dmitry Zherdev

Oli soetatud vautšer ning kingitusel oli Lambo, aga kui tulin kohale uudiseks sain Ferrari. See on üks negatiivne külg. Ferrariga sõit oli väga hea. Instruktor oli viiskas. Kingitusega olen väga rahul.

Janne

Kuigi ei saanud olla ise Ferrari roolis, kuna puuduvad veel juhiload, oli adrenaliin laes ning tunne võimas. Instruktor oli oma ala proff ja vinge!

diim

Väga meeldis, aga sõit oleks võinud natukene pikem olla, mingisugune 20 minutit siis oleks päris hea olnud.

1 2 3 4

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta