Valikuga kinkekaart

Hullumeelne sõit Driftiautos

Hullumeelne sõit Driftiautos


Harjumaa
1 In.

95 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
95 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kõigile, kes naudivad kiirust ja adrenaliini!

Drifting pärineb Jaapani mägiteedelt, kus hulljulged amatöörid sõitsid külg ees öistel touge-sõitudel, mida nad olid aastaid harjutanud. Järgmise etapina jõudis drifting maanteele ning alles hiljuti sai see ka ametlikuks spordialaks.
Driftingu põhiline mõte on: läbida tagaveolise autoga eelnevalt määratletud asfalteeritud kurviline võistlusrada võimalikult suure libisemisnurgaga ilma, et libisemine kordagi soorituse ajal katkeks. 

Mida kingitus sisaldab? Antud kingitus võimaldab olla kaasreisija professionaalse driftimeistri kõrval. Ringide arvuks on 3 ja keskmiselt kulub selle läbimiseks 10 minutit + ettevalmistus.
Autos on nõuetele vastav turvapuur, korvistmed ja 5 punkti turvavööd.

Suurepärane võimalus saada aimu sellest hulljulgest motospordist!


KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa

Riietus

Jalga kinnised jalanõud, kiiver teenusepakkuja poolt.

Kestus

10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Sõita saab inimene keharaskusega kuni 120 kg. Alla 18 eluaasta isikud saavad sõita vaid hooldaja loal. Alkoholi pruukimine nii enne sõitu kui ka sõidu ajal on keelatud. Sõidutamised toimuvad ainult kas drifti võistlusele (http://www.driftime.ee/) eelneval reedesel treening sessioonil või iga kuu kahel kolmapäeval Laitse rallipargis. Jäta kontakt ning Sinuga võetakse ühendust juhul kui minnakse lisatreeningutele.Teised valikud

Järele proovitud!

Liis

Tunned oma nahal, mis need G-jõud täpsemalt on!
Isegi pealtvaatajana ei tundu see eriti turvalise tegevusena...seeega istusin kerge ettevaatusega Eesti drifti kuldvara Kristjan “Sallu” Salmre BMW-sse. Tuli välja, et minu hirm oli täitsa asjatu. Ka gaas põhjas kurvi minnes ei väljunud auto kordagi kontrolli alt, aga see eest kaotas kontolli minu pea, sest eufooriliselt naerdes viskus see küljelt-küljele nagu pendel.
Vaadata on driftimist kihvt kuid veel kihvtim on ikkagi ise seda kogeda.
PS! Kas teadsid, et drift on ainsaks autospordi alaks, kus tulemust ei määra aeg, vaid kohtunike määratud punktid!

 

Miks seda elamust kogeda?

  • kindlasti üks eriliseim autosõidukogemus
  • saad aimu sellest, et driftimine ei ole kaugeltki mitte bemmivendade kekutamine kaubanduskeskuste parklates vaid on väga tõsine autospordiala
  • pärast seda elamust oleksid nagu saanud energiasüsti


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Veiko

Kahjuks natuke pettunud selles sõidus. Esiteks ei peeta kinni kokkulepitud kellaaegadest - pidin ootama peaaegu 3h kuniks keegi sõitma viis. Teiseks - sõit ei kesta kindlasti mitte 10 min. Sõit oli Rapla kardirajal 2 poolikut ringi ehk siis kokku umbes 3-4 min koos järjekorras passimisega. Kohapeal tuli ka osta pääs raja äärde 12 eur ja kirjas võiks olla ka see, et seljas peavad olema pikad riided, muidu rajale ei lasta. Õnneks oli sohver tasemel - Henri Kalmist.

Ando

Väga äge elamus kummisuitsuga.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta