Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Kiiruse võlu Toyota GT86 roolis auto24ringil

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Kiiruse võlu Toyota GT86 roolis auto24ringil

Pärnu
1 In.

65 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
65 €

auto24ringi ametlikuks rajaautoks on tõenäoliselt viimase aja parim sportauto Toyota GT86

auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Rada on kasutusel 1990. aastate algusest, 2012. aastal toimunud rekonstrueerimise järel saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit.

Tänaseks on Toyota GT86 noppinud üle maailma hulgaliselt auhindu, muuhulgas on ta ajakirja Autobild aasta sportauto ning ka kolmekordne Top Geari aastaauto erinevates kategooriates (Top Gear Car of the Year, Top Gear Coupe of the Year, Top Gear Clarkson’s Car of the Year).

Mida kingitus sisaldab? 5 kiiret rajaringi ehedat sportlikku sõiduelamust pakkuva Toyota GT86-ga. Kingitus sisaldab ühte soojendusringi, kolme kiiret ringi ja ühte jahutusringi ning kiivrit, instruktaazi, sõiduki renti ja kõiki kulumaterjale. Kokku saab sõita ca 16km.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

1. mai - 30. september.

Lisainformatsioon

Rentnik vastutab kõikide kahjustuste eest, mis on autole tekkinud juhi või kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu. Normaalsest kulumisest või kasutamisest tulenevad rikked ei kuulu rentniku vastutuse alla. Vajalik B-kategooria juhiluba. Ajavõtt ja omavastutuse piiramine lisatasu eest.Teised valikud


Kliendid on öelnud (16)

Raigo Nukk

Kingitus oli tore, Auto24ring.ee on väga asjalik ja mõnus koht.

Argo Sillaste

Muljed ja emotsoonid on väga positiivsed.

Targo Sillaste

Väga meeldis see elamus. Kõik oli super.

Andrei

Для любителей скорости отличный способ ознакомиться с автомобилем и трассой. Но что бы реально получить удовольствие и начать ставить рекорды, рекомендую минимум час езды на том или ином авто. В любом случае, впечатления обеспечены.

Indrek Heinmets

Muidu väga vinge, aga võiks olla näiteks 10ringi + soojendus ja jahutus ring. 5 ringise sõiduga ei jõua autot tundma õppida.

1 2 3 4
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta