Kiiruse võlu Toyota GT86 roolis Porsche Ringil

4.5 2 tagasisidet

Kiiruse võlu Toyota GT86 roolis Porsche Ringil


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

70,00 €

70,00 €

Kirjeldus

Porsche Ringi ametlikuks rajaautoks on tõenäoliselt viimase aja parim sportauto Toyota GT86

Porsche Ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Rada on kasutusel 1990. aastate algusest, 2012. aastal toimunud rekonstrueerimise järel saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit.

Tänaseks on Toyota GT86 noppinud üle maailma hulgaliselt auhindu, muuhulgas on ta ajakirja Autobild aasta sportauto ning ka kolmekordne Top Geari aastaauto erinevates kategooriates (Top Gear Car of the Year, Top Gear Coupe of the Year, Top Gear Clarkson’s Car of the Year).

Mida kingitus sisaldab? 3 kiiret rajaringi ehedat sportlikku sõiduelamust pakkuva Toyota GT86-ga. Kingitus sisaldab ühte soojendusringi, ühte kiiret ringi ja ühte jahutusringi ning kiivrit, instruktaaži, sõiduki renti ja kõiki kulumaterjale. 


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

3 ringi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

1. mai - 30. september.

Lisainformatsioon

Rentnik vastutab kõikide kahjustuste eest, mis on autole tekkinud juhi või kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu. Normaalsest kulumisest või kasutamisest tulenevad rikked ei kuulu rentniku vastutuse alla. Vajalik B-kategooria juhiluba. Ajavõtt ja omavastutuse piiramine lisatasu eest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Porsche Ring

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.5 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Janar

Jäin väga rahule.

Soovitame vaadata ka: