Superautod

Sadade hobujõudude võimsus, kiirus, mis surub sind sügavale istmesse ja emotsioonid, mis tekitavad külmavärinaid - seda kõike saad tunda superauto roolis! Vali oma unistuste auto ja mine meeldejäävale reisile. Tänapäeval on kirg sportautode vastu ja unistus sellise masinaga sõitmisest muutumas üha kättesaadavamaks. Superauto ostmise või liisimise kulud on aga paljudele meist kättesaamatud. Õnneks on olemas lahendus, millega saad unistuse teoks teha ja seda ilma palju raha kulutamata. Superautosõidu kinkekaardid on kingitused, mis avavad ukse põnevasse võidusõidu sõitmise maailma. Sõitmine kiire autoga rajal või maanteel on ideaalne kingitus igale adrenaliinisõbrale!

Kui aga sportautod ja glamuur ei ole sinu jaoks on sul alati võimalik meie valikust leida ka rallisõidud, kardisõidud, ATV-d ja mootorsaani elamused.

Vali vaade
Tulemused: 11

Hindamatud hetked superauto roolis

Kas autod on sinu lemmikmänguasjad olnud lapsepõlvest saadik? Oled unistanud istuda superauto rooli ja tunnetada selle kiirust? Kas mootorimürin paneb sul südame kiiremini lööma? Siis meil on sulle häid uudiseid! Meiega saad oma unistuse teoks teha! Istu ühe oma unistuste auto rooli, olgu selleks siis Itaalia Ferrari, Lamborghini või Saksa Porche. Saad valida, kas soovid sõita linnas või ringrajal, igal juhul on sõit unustamatu!
Need ei ole kõik automargid, mille vahelt saad valida. Leia enda lemmik ja koge emotsioone, mida jääd mäletama. Sõit sportautoga on ideaalne kingitus - kas siis endale või lähedasele. Osta kinkekaart sõiduelamusele ja vaata, kui palju rõõmu pakub üks kiire sõit. Tee oma unistus teoks, sest sõit superautoga on tõeline seiklus ning koged emotsioone, mida on raske kirjeldada. Sõit superautoga sobib suurepäraselt sünnipäevakingituseks, see juba kapipõhja seisma ei jää!

Rajal või linnatänavatel?

Sportautoga sõitmine on paljude inimeste unistus ning ka lahe viis sünnipäeva tähistamiseks. Kui otsid kingituseks sobiva autoga sõitu, siis leiad selle kindlasti meie pakkumiste seast. Automaailm on täis imelisi, üha enam tehnoloogiliselt arenenumaid autosid, mis peidavad endas palju saladusi ja on suureks ahvatluseks kiire sõidu armastajatele. Nende autode seas on ka luksusautod - kogu maailmas jumaldatud klassikud, mis on aastaid olnud sportmasinate esirinnas. Auto valimine ei ole ainus dilemma, tuleks ka välja mõelda, kus auto võimsust proovida. Sõite leiad nii rajal kui ka linnatänavatel. Kumb valida? Kõik sõltub individuaalsetest eelistustest. Nii rajal kui ka linnatänavatel sõitmisel on omad eelised.
Miks on ringrajal sõitmine hea valik? Nendel sõitudel on eriline atmosfäär, palju kiireid masinaid ja autohuvilisi ühes kohas. Porsche ringrada Pärnus pakub sõite mitmete autodega ning läbitav distants on kas 3 või 5 ringi. Sõidu ajal istub sinu kõrval instruktor, kes hoolitseb sõidu ohutuse eest ja annab sulle nõuandeid, kuidas muuta sportautosõit veelgi nauditavamaks. Sportautosõidu kinkekaart on suurepärane võimalus teha oma unistus teoks ja tunda adrenaliinirohkeid hetki võimsa masina roolis. Ringrajal sõitmine ei ole lihtsalt sõit, vaid kogemus, mis annab unustamatu elamuse. Võidusõidurajal on sul võimalus kogeda sportauto tõelisi võimeid ja testida selle jõudu. Saad tunda end võidusõitjana!
Teine võimalus sportauto roolis istumiseks on seda teha maanteesõidul. Selline sõit on sobilik neile, kes soovivad näha, kuidas sportauto käitub tavaliikluses. Usu, ka sõit linnatänaval ja maanteel on adrenaliinirohke kogemus ning pakub põnevust igale autoentusiastile. Sõidud toimuvad etteantud marsruudil ja vastavalt liiklusreeglitele, Sõites superautoga avad ukse erakordsesse maailma täis jõudu ja kiirust. Sportauto sõit on adrenaliinirohke kingitus igale autofännile!

Superautos kaaspiloodina

Ise rooli taga olemine ei ole ainus viis superauto sõitu nautida. Neile, kellel ei ole veel juhilube või neile, kes ei julge päris ise sõita, on meil valikus sõidud kaaspiloodina. Istu kõrvalistmele ja lase kogenud instruktoril kogu töö ära teha, sinu tööks jääb vaid nautimine. Võid kindel olla, et sõit on turvaline, lõbus ja meeldejääv. Adrenaliinisööst on garanteeritud! Meie valikus on sõidud kaaspiloodina Ferrari F430-s ja Lamborghini Gallardos, mõlemad võimsad Itaalia iludused. Millise auto sa ka ei valiks, tegu on ainulaadse seikluse ja imelise kogemusega.

Vali endale sobiv variant - leia oma unistuste auto

Istu rooli või ole kõrvalistmel ja tunneta sportliku masina võimsust! Võimsa mootori mürin paneb südame kiiremi lööma ning pakub põnevust, mida mäletad veel kaua. Kas oled Vormel 1 fänn ja unistad salaja Lewis Hamiltoni kehastamisest? Või sooviksid kasvõi korraks olla meie oma staari Ott Tänaku asemel WRC autos? Sõitmine sportautoga annab sulle korraks võidusõitja tunde! Turvalisuse pärast muretsema ei pea, professionaalsed instruktorid tagavad ohutuse, sinu tööks jääb puhtalt sõidurõõmu nautimine. See on ainulaadne võimalus igale autohuvilisele näha parimat tehnoloogiat ja tunnetada selliste autode võimeid. Osta sõiduelamuse kinkekaart ja veendu, et unistuste täitumine on lihne!

Sõitmine kiire autoga

Otsid kingitust neljarattaliste fännile, kuid sa ei ole kindel, milline on parim viis tema autosõidu unistuse täitumiseks? Meilt leiad parima kingituse igale autofännile! Tänu kingituspakile "Kiiruse fanaatikule" saab kingisaaja valida ühe enda lemmiku. Valikus on mitmeid erinevaid sõite, nii Lamborghini, Ferrari kui ka kartidega. Selline kingitus jääb kindlasti pikaks ajaks meelde!

Milline näeb välja võidsõidurada?

Rajasõit on sõit spetsiaalselt auto- või mootorrattavõistlusteks projekteeritud ja ettevalmistatud marsruudil – tegu võib olla ka suurepärase kingitusega! Tüüpilist ringrada iseloomustavad laiad, siledad ja hästi hooldatud pinnad, mis võimaldavad arendada suuri kiirusi. Need rajad on tavaliselt varustatud paljude erineva raskusastmega pöörete, sirgete lõikude ja sõidukite peatumiskohtadega hädaolukorras. Samuti on võidusõiduradadel kõikvõimalikud märgid, turvapiirded ja turvasüsteemid, et õnnetuste ohtu vähendada. Igal võidusõidurajal on ainulaadsed omadused ja eristatavad elemendid, mis pakuvad sõitjatele ja pealtvaatajatele unustamatut võidusõidu- ja sõidukogemust.
Heida pilk meie pakkumises olevatele valikutele – sportautoga sõitmine rajal on unustamatu kogemus. Võid kindel olla, et rajal sõitmine on unistuse täitumine. Võid proovida kalliskive nagu Toyota GT86 ja Porsche 911!

Lamborghini Gallardo või Ferrari F430 - kumb valida?


Nii Lamborghini Gallardo kui ka Ferrari F430 on ikoonilised ja võimsad sportautod, millel on oma fännibaas ning muljetavaldavad omadused. Auto valimine sõltub paljudest teguritest, sealhulgas isiklikest eelistustest. Mõlemad autod on kiired ja võimsad. Gallardol ja F430-l on  muljetavaldav kiirendus ning kõrge maksimaalne kiirus. Ferrari F430 on tuntud oma suurepärase käsitsetavuse ja dünaamilise juhitavuse poolest, samas kui Lamborghini Gallardo pakub agressiivsemat ja robustsemat sõiduelamust. Mõlema auto disain on silmapaistev ja unikaalne. Gallardo võib olla veidi äkilisema ja teravama välimusega, F430 on stiililt elegantsem ja voolujoonelisem. 
Kuid kummaga siis sõita? Gallardo pakub äärmiselt intensiivset ja jõulist sõiduelamust. See auto on tuntud oma võimsuse, mootori mürina ja agressiivse käsitsetavuse poolest. Gallardo võib olla veidi rohkem „karmim“ ja veidi ehk dramaatilisem. See-eest aga F430 on omakorda tuntud oma elegantsema käsitsetavuse ja sujuvama sõidukogemuse poolest. See auto võib pakkuda natuke rohkem rafineeritust ning juhitavust, mis võib olla sobiv inimestele, kes eelistavad veidi rohkem kontrollitud sõiduelamust.

Lõppkokkuvõttes sõltub valik sinu enda eelistustest, kui julgeme garanteerida, et ükskõik millise auto sa ka valiks, sõiduelamus on meeldejääv ja adrenaliinirohke!

Autosõit on kingitus, mis annab suure annuse adrenaliini


Superautode sõitude kinkekaardid avavad ukse sportautode põnevasse maailma. Tegu pole ainult võimalusega sõita luksusautoga, vaid ka ainulaadne võimalus tunda end sportauto juhina ja kogeda adrenaliinisööstu ringrajal või maanteel. Rajal sõitmine annab emotsioone, nagu oleksid Vormel 1 võistlusel!

See on kingitus, mis pakub unustamatuid elamusi ja on ideaalne kingitus autohuvilistele ning ka neile, kes otsivad põnevaid seiklusi. Sportautod pakuvad võimalusi nautimaks kiiret sõitu. Olenemata sellest, kas eelistad Toyota GT-d või Ferrarit, meilt leiad sobiva sõidu igal juhul.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18