Superautod

Sportautod on võrreldes tavaliste autodega hoopis teine klass – kõik me unistame sellise auto omamisest ja linnas kulgemisest. Võid olla kindel, et väga paljud pilgud on pööratud sinu poole, kui möödud Lamborghiniga või Ferrariga. Tegemist on äärmiselt sportlike ja võimaste autodega.

Kui aga sportautod ja glamuur ei ole sinu jaoks on sul alati võimalik meie valikust leida ka rallisõidud, kardisõidud, ATV-d ja mootorsaani elamused.

Vali vaade
Tulemused: 11

Superautod

Sportautod on kena välimusega, ning ilmselt kui me keegi ei peaks raha lugema ja kulude peale mõtlema, siis me ka omaks selliseid autosid. Selliste autode ülalpidamiskulud on väga kallid, ning ei ole kuidagi võrreldavad igapäevaste tavaliste autodega. Valides meie kingituste seast endale sobiva sportauto, peate vaid muretsema, et jõuaksite õigel ajal õigesse kohta, ning naudiksite oma elamust täiel rinnal. Samuti on tegemist väga kingitusega, mida kinkida oma sõpradele või tuttavatele erinevateks tähtpäevadeks.

Kindlasti olete mõelnud, milline on maanteel Lamborghini Gallardo võimsuse tunne? Võime käsi südamel väita, et tegemist on erakordse tundega, ning inimesi, kes selliste autodega sõitmist saavad lubada on väga vähesed. Kas poleks mitte tore, kui sina või su sõber saaksite ennast pisut aega tunda erilisena – nautides kõiki pilke, mis teile maanduvad? Kui aga ise ei soovi autoga sõita, siis on võimalik valida ka sõit kaaspiloodina Lamborghini Gallardos.

Lisaks eelnevalt mainitud Lamborghinile on võimalik valida ka Ferrari F430. Ilmselt ei ole sa kunagi varem kogenud, mis tunne on olla autos, millel on ligemale 500 hobujõudu. Võime garanteerida, et tunne ja emotsioon, mis te sellest saate on kustumatu. Kindlasti tasub mainimist ka asjaolu, et selle auto juurde käib ka väga vali möire, mis kostub väljalasketorustikust – see on kirjeldamatu ja seda peab ise kogema.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta