VIP! Tunneta Ferrari F430 võimsust maanteel - "Superdrive"

Ainult meilt Järele proovitud!
5.0 5 tagasisidet

VIP! Tunneta Ferrari F430 võimsust maanteel - "Superdrive"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

199,99 €

199,99 €

Kirjeldus

Proovi ühe maailma ihaldatuima auto võimsust! Vali ise kiirus ja suund!

Kas Sa oled kunagi unistanud sõidust Ferrariga? Superdrive täidab selle unistuse: istu Ferrari F430 rooli ja tunne enda all 400 hobujõu võimsust. Tõelisele autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Selle legendaarse autoga on garanteeritud adrenaliin veres ja laes emotsioon – nii Sinu, kui sõitja, kui ka möödakäijate poolt. 

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4,3l
Mootori võimsus: 490hj
Mootori pöördemoment: 465Nm

 

Mida kingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhtimisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval (instrueerimine ainult inglise või vene keeles).

 

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

40 minutit: 30 minutit sõitu ja 10 minutit instruktaaži

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine www.superdrive.ee lehel. Sõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel. Vajalik B-kategooria juhiluba. Keelatud on osaleda alkoholi või narkootikumide mõju all. Kohustuslik on järgida liikluseeskirju ning instruktori kommentaare.

NB! Juhtija peab olema vähemalt 20-aastane ja 2-aastase sõidukogemusega.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Superdrive

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 5 tagasisidet

Järele proovitud!

Tõnis
Tõnis

Esimene kogemus tagaveolise punase täkuga
Iga (mitte ainult) poisikese unistus: kirsipunane Ferrari. Enamusele meist nii kättesaamatuna näiv unistus ei olegi nii kättesaamatu. Vähemalt pooleks tunniks.

Tegelikult olgem ausad, sellist autot ei olegi mõtet omada, sellega on lihtsalt lahe süüdimatult ringi sõita ja siis tagasi anda. Ilma et peaks muretsema palju varuosad, kindlustus, hooldused jne. maksavad. Lihtsalt lahtise katusega, võimsa mootori mürina saatel läbi asula sõita ja tee äärsetele lastele lehvitada. Ega nemad ei tea ju, et see Ferrari tegelikult sinu oma pole ;)

 

Miks seda elamust kogeda?
• Saad täita ühe oma lapsepõlve unistuse
• See mõnus tunne kui vajutad gaasipedaali maanteel põhja ja 400hj oma võimeid näitab või tagaveoline kurvis külge ette tahab tõmmata.
• Olgem ausad, üsna tõenäoliselt ei saa valdav enamus endale sellist autot lubada, küll aga sellega ringi sõitmist.

 


Soovitame vaadata ka: