Langevarjuhüpped

Langevarjuhüpped on väga erilised ning sõltuvust tekitavad. Kui olete kunagi langevarjuhüppe sooritanud, siis teate milline võbin kehast läbi käib ja millise naudingu see teile pakub. Kinkides langevarjuhüppe ja koolituse võite kindel olla, et teil või teie sõbral on garanteeritud enneolematu elamus.

Aga, kui teie või teie sõber ei soovi langevarjuhüpet teha, siis on võimalik lennata lennukitega või hoopiski kuumaõhupalliga.

 

Vali vaade
Tulemused: 7

Langevarjuhüpe - vägev emotsioon, adrenaliin, julguseproov

Unustamatu, adrenaliinirohke ja võimas - need on vaid mõned märksõnad, mis seostuvad langevarjuhüppega. Tegelikkuses on võimatu sõnadesse panna seda tunnet, mida koged, kui kukud maa poole 100 kilomeetrise tunnikiirusega. Lennukist välja hüppamine, vabalangemise kogemine ja liuglemine taevas on unistuseks paljudele inimestele üle maailma. Loomulikult on hüppe sooritamiseks vaja palju julgust, kuid meie usume, et enamustes on see olemas, tuleb vaid see üles leida. Pane vaim valmis ja koge seda adrenaliini, mida suudab pakkuda vaid hüppamine langevarjuga!
Kui aga oled otsimas kingitust oma seiklushimulisele sõbrale, tuttavale või pereliikmele tema iseloomule vastavat elamust, siis muidugi soovitame kaaluda kingituseks langevarjuhüpet. Sellel ajal, kui kingisaaja valmistub oma hüppeks, saad olla talle toeks ning hüppepäeval talle isegi lennuväljal kaasa elada. Suurepärane mõte on ka koos langevarjuhüpe ette võtta, nendest koos kogetud emotsioonidest ja saadud mälestustest jagub jutte aastakümneteks.
Langevarjuhüpe on sobilik kingitus igaks tähtpäevaks. Näiteks tehke sõbrale üllatus, broneerige talle tandemhüpe, sõidutage ta õigeks ajaks lennuväljale ja vaadake seda üllatunud nägu, kui sõber saab aru, et ta läheb hüppama. Sellest saab sünnipäevalapse üks elu parimatest sünnipäevadest!
Tõesti, tandemhüpe ei nõua hüppajalt väga midagi, seega, kui näiteks su vanaema või vanaisa on rääkinud, et nende unistus on olnud langevarjuhüpe, siis sinul on võimalus see unistus täide viia! Kui vanavanem kingitust nähes ehmub ja keeldub, siis too näiteks Kihnu Virve tandehüpe ja räägi, et vanus ei ole takistav tegur.

Võta vastu väljakutse õhus! - 
Langevarjuhüppe valimine

Valides langevarjuhüpet tuleks eelnevalt otsustada, kas sooviksid hüpata koos instruktoriga või iseseisvalt. Esmalt mõtle, kas sinus on olemas julgus, et hüpata lennukist välja ning maanduda iseseisvalt. Ära kohe ütle ei, sest loomulikult eelneb sellistele hüpetele põhjalik koolitus, et elamus kulgeks turvaliselt ja sulle jääksid päevast vaid positiivsed mälestused. Meie valikust leiad dessant kui ka tiibvarjuga langevarjuhüppeid, mõlemad on mõeldud sooritamiseks iseseisvalt. Langevarjuhppe hind algab alates 99 eurost.
Dessantvari oli esmalt mõeldud vaid sõjaväeliseks otstarbeks, kuid praegusel ajal on see populaarseks saanud ka tavahüppajate seas. Raplas, Kuusiku lennuväljal läbi viidavad hüpped ja sellele eelnevad koolitused võtavad aega vaid kuni pool päeva. Lennuväljale saabudes ootab sind koolitus, kus saad teadmisi langevarju avanemisest, lennukist väljahüppamiseks ning kuidas juhtida langevarju. Järgnevalt viiakse läbi maapealsed praktilised harjustused ning lõpuks eksam, mis näitab, et oled teadlik kõigest, millest koolitusel räägiti. Seejärel oled valmis kogema seda unustamatut tunnet, kui hüppad välja lennukist, 800 meetri kõrguselt. Mis positiivne, esmahüppajad ei pea kunagi ise varju avama, seda teeb avamismehhanism, mis käivitub automaatselt lennukist väljahüppamisel.
Kui tunned, dessantvari jääb sinu jaoks väheseks, siis soovitame kaaluda hüppamist tiibvarjuga. Need hüpped toimuvad juba 1500 meetri kõrguselt ning samuti Raplas. Static Line algkursus on mõeldud igaühele, kellel on huvi langevarjuspordi vastu ja ka neile, kelle unistuseks on langevarjuga hüppamine. Static Line hüppel avaneb langevari lennukist väljahüppel ning varjud on kaasaegsed ning juhitavad. Nendele hüpetele eelneb põhjalikum koolitus, seega on kinkekaart tiibvarjuga hüppele hea valik inimesele, kes sooviks tegeleda langevarjuspordiga.
Kuid kindlasti kõige nauditavam ja lihtsaim viis langevarjuga hüpata, on tandemhüpe. Sul on võimalus kogeda seda, mille pärast selle spordiga tegeletakse - vabalangemine. See tunne, mida pakub vabalangemine, ei ole võrreldav mitte millegi muuga. Mis kõige parem, sul ei ole vaja eelnevaid teadmisi, sinu tööks on vaid nautida. Meie valikus on tandemhüppeid erinevatelt kõrgustelt ning hüpata saad nii Eestis kui ka Lätis. Kodused tandemhüpped viiakse läbi Raplas, 3 km ja 4 km kõrguse pealt. Ekstreemsema hüppe saab sooritada Lätis, kus lennukist välja hüpatakse 5,5 km kõrguselt. See tähendab, et juba lennukis on õhk nii hõre, et hingamiseks tuleb kasutada hapnikumaski.

Langevarjuhüpe kingituseks

Kui soovid kinkida oma kallimale, kes armastab adrenaliini, unustamatu elamuse, siis tandemvarjuhüpe on ideaalne kingiidee. Hüpe toimub tandemina ning instruktoriks on inimene, kes on teinud tuhandeid soolohüppeid. Lisaks on varustus kõrgeima kvaliteediga ning lennukit juhib inimene, kellel on selles vallas suured kogemused. Seega on hüpe turvaline, kuid siiski peadpööritav ning adrenaliinirohke.
Hüpe toimub vastavalt kinkekaardile, kas 3000, 4000 või 5500 meetri kõrguselt, ükski neist ei jäta kedagi ükskõikseks. Koged adrenaliinisööstu vabalangemise ajal, isegi enne, kui langevari sinu pea kohal avaneb. Garanteerime, et kingisaaja ei nurise kingi üle, vaid soovitab seda kõigile oma sõpradele. Tandemhüppeid on meie valikus mitmeid, nii et leiad kindlasti sobiva. Osad sisaldavad ka videot hüppest, mis on filmitud instruktori randmel olevast kaamerast või teiega koos välja hüpanud langevarjuri poolt. Jaga seda videot oma sõpradega sotsiaalmeedias ning näita, millise hulljulge teoga sa hakkama oled saanud.
Heaks kingiideeks lähedasele on ka soolohüpe, sest see annab põhjalikumad teadmised langevarjuspordist. Kes teab, ehk peale esimest hüpet saab sinu lähedasest langevarjur ning seda kõike tänu sinule ja sinu tehtud kingitusele.
Lõppkokkuvõttes ei ole vahet, millise langevarjuhüppe kingituseks endale või oma lähedasele valid, kõik pakuvad närvikõdi ja positiivseid emotsioone! Hüppajale jäävad meenutused eksreemsest elamusest ning ka sertifikaat, mis antakse igale esmase hüppe sooritajale.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18