Langevarjuhüpped

Langevarjuhüpped on väga erilised ning sõltuvust tekitavad. Kui olete kunagi langevarjuhüppe sooritanud, siis teate milline võbin kehast läbi käib ja millise naudingu see teile pakub. Kinkides langevarjuhüppe ja koolituse võite kindel olla, et teil või teie sõbral on garanteeritud enneolematu elamus.

Aga, kui teie või teie sõber ei soovi langevarjuhüpet teha, siis on võimalik lennata lennukitega või hoopiski kuumaõhupalliga.

 

Vali vaade
Tulemused: 11

Langevarjuhüpped

Eriline, adrenaliinirohke ja võimas – on vaid mõned märksõnad, mis seostuvad langevarjuhüpetega. Tegemist on elamusega, mis ei lähe kunagi meelest ära ning, kui olete ühe korra hüpanud tahate te seda veel ja veel ja veel. Tegemist võib olla ühe kõige parema kingitusega, kui soovite ennast või enda sõpra üllatada erilise kogemusega. Ilmselt suurem osa inimestest suhtub langevarjuhüppesse kartusega ning osadel juhtudel ei ole neil julgust seda teha. Sellises olukorras võib olla lahenduseks ka see, et ostate endale sama elamuskingituse ning lähete ja teete selle koos ära!

Meile teadaolevalt ei ole ühtegi kingitust, mis võiks paremini meelde jääda. Kuidas on võimalik võrrelda lennukist välja hüppamist millegi muuga – tõenäoliselt ei olegi. Saate kogeda vabalangemise tunnet, mis on algselt kindlasti väga hirmutav, kuid peale langevarju avanemist saate hõljuda taevas ning nautida vaadet. Elamus ei kesta küll väga kaua, kuid sellistes olukordades aeg peatub ning saate nautida lummavat vaadet üle maastiku.

Tandemhüpe langevarjuga 4000m kõrguselt on märkimisväärselt eriline elamus – sellisel kõrgusel lendavad tavaliselt lennukid, mitte inimesed! Tandemhüppe eeliseks on see, et saate hüpata oluliselt kõrgemalt, kui individuaalhüppe korral ning sellega kaasneb ka pikem vabalangemise aeg. Muutmaks kogemust veelgi erilisemaks on osadel juhtudel võimalik mälestuseks kaasa saada ka video, mida saate hiljem uuesti vaadata ning meelde tuletada seda võimast kingitust.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta