Valikuga kinkekaart

Langevarjuhüpe + video

Langevarjuhüpe + video


Rapla
1 In.

88 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
88 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Otsid närvekõditavat elamust?

Esimene hüpe koosneb peamiselt psühholoogilise barjääri ületamisest. Tuleb välja hüpata ju lendavast lennukist! Dessantlangevari D-6, sobib selleks ideaalselt. Trossi külge karabiiniga kinnitatud avamismehhanism käivitub automaatselt lennukist väljahüppamisel, hüpe toimub 800 m kõrguselt. Teil jääb üle vaid elamust nautida ning edukalt maanduda.

Mida kingitus sisaldab? Koolitusprogramm koosneb kahetunnisest teooria ning harjutuste läbivõtmisest. Koolituse ajal räägitakse langevarju tööpõhimõtetest, kontrollist ning juhtimisest. Sooritatakse harjutusi, mida erinevates olukordades võib vaja minna: näiteks varuvarju avamine, õige väljumine lennukist ja maandumine. Viiakse läbi väljumise ning maandumisasendite harjutused õppetrampliini peal. Peale langevarjuhüppekoolituse läbimist viiakse läbi väike eksam, kus kontrollitakse, et kõik vajalikud põhipunktid on selged ning oletegi hüppeks valmis.

KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Vabaajariietus, matkajalats.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 105kg, normaalne tervis. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.Teised valikud


Kliendid on öelnud (7)

Kommentaare(7)
1 2 3 4 5
Steven

Voucheril on kirjas,et koolitus kestab teoorina 2 tundi, aga tegelikkuses oli ainult tunnike. Nii et tegelikult oli 2 tunni elamus.

Nadezda

Meeldis väga. Äge kogemus oli. Kindlasti teen uuesti.

Villu

Väga mõnus üritus. Kollitus ja kogu tegevuskava väga tore. Soovitan kõigile!

Janelin Hirmo

Olin langevarjuhüppega väga rahul, meeletu elamus. Korralik koolitus enne hüpet, kõik hüppamiseks ja maandumiseks vajalikud harjutused sai koolitusel läbi teha. Kahjuks seekord ei tehtud videot, aga hüpe oli ikkagi viimasepeal. Soovitan kõigile soojalt ja lähen ise ka varsti jälle

Mihkel Roots

Väga meeldiv elamus. Soovitan seda kohe kindlasti kõigil proovida. Instruktor oli väga sõbralik ja konkreetne. Aega võtis ka päris vähe, minul läks 2,5h.

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta