Langevarjuhüpe + video

Video
4.8 20 tagasisidet

Langevarjuhüpe + video


Rapla
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

Otsid närvekõditavat elamust?

Esimene hüpe koosneb peamiselt psühholoogilise barjääri ületamisest. Tuleb välja hüpata ju lendavast lennukist! Dessantlangevari D-6, sobib selleks ideaalselt. Trossi külge karabiiniga kinnitatud avamismehhanism käivitub automaatselt lennukist väljahüppamisel, hüpe toimub 800 m kõrguselt. Teil jääb üle vaid elamust nautida ning edukalt maanduda.

Mida kingitus sisaldab? Koolitusprogramm koosneb kahetunnisest teooria ning harjutuste läbivõtmisest. Koolituse ajal räägitakse langevarju tööpõhimõtetest, kontrollist ning juhtimisest. Sooritatakse harjutusi, mida erinevates olukordades võib vaja minna: näiteks varuvarju avamine, õige väljumine lennukist ja maandumine. Viiakse läbi väljumise ning maandumisasendite harjutused õppetrampliini peal. Peale langevarjuhüppekoolituse läbimist viiakse läbi väike eksam, kus kontrollitakse, et kõik vajalikud põhipunktid on selged ning oletegi hüppeks valmis.

KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Vabaajariietus, matkajalats.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 105kg, normaalne tervis. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dropzone Estonia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.8 20 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Oleg Strutinskiy

Väga väga lahe

Steven

Voucheril on kirjas,et koolitus kestab teoorina 2 tundi, aga tegelikkuses oli ainult tunnike. Nii et tegelikult oli 2 tunni elamus.

Nadezda

Meeldis väga. Äge kogemus oli. Kindlasti teen uuesti.

Villu

Väga mõnus üritus. Kollitus ja kogu tegevuskava väga tore. Soovitan kõigile!

Janelin Hirmo

Olin langevarjuhüppega väga rahul, meeletu elamus. Korralik koolitus enne hüpet, kõik hüppamiseks ja maandumiseks vajalikud harjutused sai koolitusel läbi teha. Kahjuks seekord ei tehtud videot, aga hüpe oli ikkagi viimasepeal. Soovitan kõigile soojalt ja lähen ise ka varsti jälle

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta