Ainult meilt

Kingi sõbrale üks unustamatu elamus, näiteks õhtusöök kahele koos äärmiselt sita teenindusega või proovi ise midagi uut - rullmassaaži näiteks? Siit leiad erilised, originaalsed ja unikaalsed kingitused, mis on saadaval ainult Kingitus.ee vahendusel.

Vaata veel: spa kinkekaart, spa 18+, kardisõit

Vali vaade
Tulemused: 30

Ainult meilt

Kas ka sinu meelest on ümbrikukink nii tüütult igav? Kui su südametunnistus keelab ära igavate kingituste tegemise mistahes tähtpäevaks, siis oled leidnud õige koha. Siit leiad erinevatest kategooriatest äärmiselt huvitavaid kingitusi, mida on sul võimalik soetada ainult meilt. Lisaks ei pane me piire sellele, missugune inimene kingisaaja on, sest meil on midagi kõikidele - meestest naisteni, abieluinimesest vallalisteni, rahulikest inimestest adrenaliinihulludeni, gurmaanidest isehakanud detektiivideni. Pakume mitmeid teemaõhtusööke erinevate huvidega inimestele. Kui tead, et kingisaajale meeldib naer ja kvaliteetne huumor, siis on parimaks lahenduseks sita teeninduse õhtusöök. Salapära armastajale aga õhtusöök pilkases pimeduses.

Oma eluarmastust otsivale üksikule hingele sobiks seevastu näiteks pimekohting. Sõiduoskusi saab proovile panna ja isegi lihvida erinevate superautode (Ferrari F430, Lamborghini Gallardo ja KTM Xbow R) roolis. Kui aga peened sportautod kananahka ihule ei tõsta, siis pakume ka hullumeelset drifikogemust. Veinimaailma saladusi avab Veiniakadeemia, kes saadab igakuiselt ühe veini,mille põnevaid maitseid avastada. Kui ka sinu kingisaaja on sulle eriline inimene, siis ta väärib just parimat üllatust. Siit leiad kingitused, mis on piisavalt omapärased, piisavalt head. Pane tähele, et need kingid on tõesti unikaalsed, sest neid saab soetada vaid meilt. Vali oma lemmik välja ja näita kingisaajale, et oskad raamidest välja piiluda!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18