Snorgeldamine kahele veealuse vangla varemete kohal

Järele proovitud!
5.0 6 tagasisidet

Snorgeldamine kahele veealuse vangla varemete kohal


Rummu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Kingi endale või oma lähedasele tore elamus- snorgeldamine veealuse vangla varemete kohal koos parvesõiduga Rummu Karjäärijärvel

Rummu Karjäärijärv on oma suurepärase nähtavuse, kristallselge helesinise vee ning erilise järvepõhjaga olnud sukeldujate- snorgeldajate meelispaigaks pikka aega. Järve põhjas asub omamoodi veealune muuseum vanade vanglahoonete ja müüridega, mis pakub võimsaid elamusi.

Mida kingitus sisaldab?Parvesõidu ajal toimub esmalt tutvustus, mille käigus instruktorid räägivad teooriast, tutvustatavad snorgeldamisvarustust ja näitavad, kuidas varustus selga käib. Snorgeldamiseks antakse selga kalipso, snorgeldamismask ja lestad. Vette minnakse veealuse vangla varemete kohal.

Võimas elamus veealuses maailmas!


KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Kaasa võtta soojad riided, ujumisriided ja rätik. Vajalik sukeldumisvarustus antakse korraldaja poolt.

Kestus

Koos parvesõiduga 2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik varustus antakse korraldaja poolt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paekalda Puhkekeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 6 tagasisidet

Järele proovitud!

Ingrid
Ingrid

Rummu karjääri veealuses maailmas on palju avastada!
Rummu järv on maagiline ja põnev koht. Snorgeldades saad uidata vana vangla varemete kohal ja veealuses metsas seigelda. Rummu järve vesi on selge ja seetõttu näeb tõesti palju. Ma ei oleks uskunudki, et Eestis võib korraga kohata nii palju väikseid kalu! Snorgeldamine on ka hea alternatiiv neile, kes ei soovi sukelduma minna, kuid tahavad ometi veealuset maailmast osa saada.


Miks seda elamust kogeda?
• Rummu karjääris on palju avastamist
• Järve vesi on selge ja ka sukeldumata näeb palju
• Rummu järvel on tore päeva veeta


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Merilyn & Jaanus

Igati vahva kogemus. Instruktorid olid väga toredad ja abivalmid.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta