Kingitused tüdrukule

Meie kõigi elus on kas õde või sõbranna, kellest väga hoolime. Meile kõigile ole ju teada, et tüdrukud on tehtud suhkrust ja jahust ja maasikavahust, kuid paljud nii ei käitu, hoopis vastupidi. Kategooriast kingitused tüdrukutele leiad sobiva kingituse tähtsale tüdrukule oma elus.

Sobiva kingituse võid leida ka kategooriatest kingitused emalekingitused õele või näiteks ka kingitused sõbrannale .

Vali vaade
Tulemused: 304
Vaadatud 60 - 304

Kingitused tüdrukule

Öeldakse, et mees on perekonnapea ja naine on kael, mis seda pead liigutab. Seega naiste roll siin ilmas on väga tähtis. Meie kõigi elus on kas ema, õde, tüdruksõber või sõbranna, kellest väga hoolime. Kindlasti on oluline neid tublisid naisi meeles pidada. Nendeks on küll nii emade- kui ka naistepäev, kuid miks mitte näidata oma armastust terve aasta? Naisi on aegade algusest saadik alla surutud, nende õigusi on rikutud, mida paraku tehakse paljudes kohtades siiani. Kui ülemaailmset pilti vaadates, siis praegune ajastu on naiste päralt - üha enam saavad ja julgevad naised olla need, kellena nad end tunnevad. Oleme murdmas kastiühiskonda, mille kohaselt naine peaks tegelema lastekasvatamise, söögitegemise ja koristamisega.

Tegelikult võib neid töid teha sama hästi ka mees. Kas sinu elus on tüdruk, kellele vajad omapärast ja huvitavat kingitust? Kingitus.ee valikust leiad igat tüüp naisele sobiva elamuse, lõõgastavatest spaahoolitsustest hulljulgete sukeldumiste ja langevarjuhüpeteni. Kingi avamisel garanteerime suure wow-efekti ja üllatuse. Hiljem elamust proovides on enam kui kindel, et kingisaaja saab meeldejääva kogemuse. Kingitused tüdrukule sobivad hästi nii emale, õele, sõbrannale kui ka tüdruksõbrale. Vali talle kingiks elamus, vahet pole, kas rahulikum või natukene adrenaliinirohkem, sest kingituse mõte ongi inimest üllatada, olenemata ta rahalisest väärtusest. Pea endale kalleid neidusid meeles!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18