Tervislik maitseelamus Bopp Kohvikus

0.0 0 tagasisidet

Tervislik maitseelamus Bopp Kohvikus


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

15,00 € 25,00 € 50,00 €

15,00 €

Kirjeldus

Tervislik on Bopp!

Bopp Kohvik on tervisliku elustiili kohvik, mis asub Tallinna kesklinnas, Uue-Maailma asumis. Bopp Kohviku toidud on koostatud toitumisnõustaja poolt ning toitainete vahekord on läbimõeldud ja välja on toodud ka toitude kaloraaž.

Toidud on valmistatud kohapeal käsitsi värskest, kvaliteetsest toorainest ja ei sisalda valget suhkrut ega kahjulikke lisaaineid. Naudi Bopp’is tervislikke ja värskeid smuutisid, kausse, vrappe, võikusid, kvaliteetset kohvi ja laia valikut tervislikku magusat!

Mida kingitus sisaldab? Vastavalt kinkekaardi väärtusele Bopp Kohviku poolt pakutavaid tooteid.

Vali kohviku kinkekaart kingituseks terviseteadlikule ja aktiivsele inimesele, kes hindab kvaliteeti ja peab lugu tervisest.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Bopp Kohvik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: