Maitseelamus MySushi restoranis

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Maitseelamus MySushi restoranis


Tallinn, Pärnu, Tartu, Viljandi, Maardu
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

25,00 € 30,00 € 35,00 € 45,00 € 50,00 € 80,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Naudi Aasia-ja Euroopa toidukultuuri Eesti suurimas restoraniketis!

MySushi on tuntud oma laialdase tootevaliku ja kvaliteetse tooraine poolest. Aastate jooksul on MySushi kasvanud üheks usaldusväärsemaks ja mainekamaks restoranide ketiks Eestis.

MySushi tootevalikust leiab iga külastaja endale meelepärase roa - autentsed nigirid, omapärased ja uuenduslikud makid ning klassikalised pearoad. MySushi pakub ka laia valikut veganitele ja taimetoitlastele.
MySushi restoranides on ka mõnus joogivalik, uhked kokteilid, head veinid, erilised kohvijoogid ja palju muud.

Mida kingitus sisaldab? Vastavalt kinkekaardi väärtusele MySushi poolt pakutavaid tooteid. Kinkekaart kehtib kõikides MySushi restoranides ja MySushi Expressides Eestis.

 Kingitus sobib absoluutselt kõigile, kes peavad lugu heast toidust ning meeldivast restoranikogemusest.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Pärnu, Tartu, Viljandi, Maardu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine ei ole vajalik.0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Evelyn Vladõtšenko

Imemaitsev!

Sõnad ei suuda kirjeldada imetlust roogade vastu, mida meile restoranis MYSushi pakuti. Algselt arvasin, et see on tavaline Jaapani köögiga restoran. Küll aga mõistsime peale toidu nautimist, et toit on tõesti suurepärane. 


Miks seda elamust kogeda?

  • Toit, mille söömist ei saa lõpetada
  • Hämmastav ettevalmistust
  • Teenindamine kõrgel tasemel


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: