Restorani kinkekaart

Soovid viia oma kallima välja sööma, aga ei tea kuhu? Või hoopis kinkida restorani kinkekaart sõbrale, sest tema on suur toiduarmastaja? Või kui soovid veidi tünga teha, siis meil on saadaval ka Sita Teeninduse Õhtusöök, kust saad oma elu kõige kohutavama teeninduskogemuse. Maitseelamus ja meeldejääv kogemus on garanteeritud, isegi Sita õhtusöögi puhul.

Vali vaade
Tulemused: 56

Restorani kinkekaart

Toit ei ole enam ammugi ainult selleks, et meid elus hoida. See on osa riikide kultuurist, traditsioonidest ning sellest, kuidas me oma vaba aega veedame. See on ürituste ning igasuguste koosolemiste lahutamatu osa, mis ei tähenda sugugi, et hea toidu nautimine oleks lubatud ainult tähtpäevade puhul! Armastus käib kõhu kaudu ning see ei küsi tähistamiseks kindlat aega. See on aeg iseendale. See on aeg sõprade ja pere seltsis. See on aeg endale midagi head lubada. Tahad teha kingitust, kuid ei tea, millest alustada? Võib-olla sa ei tunne kingisaajat piisavalt, et riskida? Ei tea kas talle üldse meeldikski?

Õnneks on elamused restoranides universaalne kingitus kõigile, kes hindavad toitu ning sellega ei saa küll mööda panna! Meil on valikut alates traditsioonilistest maitsetest, lõpetades eksootiliste maitserännakutega. Peale modernsete valikute on meil ka kiiksuga õhtustamisi neile, kes hindavad peale hea söögi ka head meelelahutust. Miks mitte alustada pühapäeva mõnusa brunchiga ning lõpetada meeleolukas õhtu jagatud sushinaudinguga? Heida argimured hetkeks kõrvale ning naudi hõrgutavaid toite, mille retsepte tahaks isegi katsetada! Poputa oma kaaslast, perekonda, sõpra või sõbrannat või poputa kasvõi iseennast!

 

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18