Maitseelamus kohvik restoran Ingveris

Järele proovitud!
0.0 2 tagasisidet

Maitseelamus kohvik restoran Ingveris


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Teravad elamused garanteeritud!

Rikkalikust menüüst leiab igaüks oma lemmikuid. Idamaade köögikunst on üle maailma väga kõrgelt hinnatud oma maitsete, eripäraste vürtside ning mitmekesise menüüvaliku tõttu. Teravad toidud saavad täiendusi hapukate, magusate ning aeg-ajalt mõnusalt mõrude peenete lisanditega.

India, Hiina ning Tai maitsvate toitude eest vastutavad Indiast pärit kogenud peakokad Sohan Singh Chauhan ja Kim Bha Punmagar, kes kodumaal omandatud idamaist maitseelamuste filosoofiat lahkelt kõigiga jagavad. Ühendades idamaist tasakaalu ning kõrgelt hinnatud köögikunsti, pakuvad nad Teile värskendava ning meeldivalt terava kulinaarse kogemuse!

Mida kingitus sisaldab?  25 € väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud kinkekaart on väärtusega 25€. Hind sisaldab kinkekaardi väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke. Summa, mis ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb tasuda vastavalt menüüs olevale hinnakirjale.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kohvik restoran Ingver

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 2 tagasisidet

Järele proovitud!

Sirli
Sirli

Kohvik restoran Ingver on ideaalne paik romantiliseks õhtuks kahekesi või suurema seltskonnaga kokkusaamiseks. Maitsvad toidud ning kiire ja meeldiv teenindus tagavad meeldejääva elamuse kõigile. Eriti vahvaks teeb restorani aga see, et mõeldud on ka lastega peredele, sest just kõige pisemate jaoks on olemas ka suur mänguala.

Miks see elamus on hea?
* Kui sulle maitsevad idamaised toidud, on tuleb Ingver kohvik restoran kindlasti järele proovida.
* Sobib suurepäraselt õhtuseks ajaveetmiseks koos suurema seltskonna või perega.
* Võid kindel olla kiires ja meeldivas teeninduses


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Rando

Jäin rahule

Merli

Jäin väga rahule!

Ирина

Полностью осталась довольна! не возникло никаких проблем, все было оперативно и приятно.

Anastassia H.

jäin kingitusega rahule. Suur valik ja erinev ka.

 

Normaalne idamaa-hõnguline kohvik.

Vaadatud 5 - 7

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta