Valikuga kinkekaart

Romantiline maitseelamus Luke Mõisas

Romantiline maitseelamus Luke Mõisas


Nõo
2 In.

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Luke mõis, see on koht, kuhu võid jätta oma südame!

Piisab vaid minna kohale, kuulata kaskaadidena laskuvat veevulinat, imetleda nukumajataolist kärnerimaja ning vaadata värskelt valminud paviljonist puudelatvade peegeldust vees, et mõelda end mõisaprouaks või mõisahärraks. Suursugusust jalutuskäiku lisavad kivitreppi valvavad lõvid, romantikat aga valged karikakrad.

Mida kingitus sisaldab? Romantiline õhtusöök kahele. Maitseelamus on 3 käiguline: eelroog, pearoog ja magustoit, klaasi tervitusveiniga ja kohvi või teega.

KINGITUSEST

Asukoht

Nõo

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Mais: N, P 12.00-18.00, R ja L 12.00-20.00. Juuni-august: K,N ja P 11.00-18.00 ja R ja L 11.00-20.00. Septembris N-P 12.00-18.00. Vastavalt kohviku köögi võimekusele ei ole kõik kohviku lahtioleku ajad kinkekaarti kasutadamiseks võimalikud.

Seoses viirusega Covid-19 ja sellega kaasnevate piirangutega riigis ei ole Luke mõisa Kärnerimaja kohvik hooajal 2020 tavapäraselt avatud. Täpsema info saad: info@lukemois.ee või 55689096 või www.lukemois.ee.Teised valikud


Kliendid on öelnud (4)

Kommentaare(4)
1 2 3 4 5
Julia Müürsepp

Luke mõis oli super :) Kärnerimaja kohvik oli ideaalne. Nunnu väike majake ja ise tehtud nipsasjakesi täis. Kujutate ette, et nad teevad ise nõusid ka omale ja moosi ja ehteid :)

Maris

Oli väga tore, Luke mõisapark on imeilus, söögid olid maitsvad ja kõik oli väga armas! Soovitan kõigile, kes tahavad linnakärast korraks vaikusesse ja suure pargi rüppe romantikat otsima tulla!

Tanel Padrik

Tere. Jäime rahule. Söögis olid väga head ja teenindus meeldiv.

Maarja

Kôik oli meeldiv ja tore. Magustoit oli eriti super! Nautisime oma ôhtut :) Aitäh

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta