Romantiline maitseelamus Luke Mõisas

4.8 22 tagasisidet

Romantiline maitseelamus Luke Mõisas


Nõo
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,99 €

79,99 €

Kirjeldus

Luke mõis, see on koht, kuhu võid jätta oma südame!

Piisab vaid minna kohale, kuulata kaskaadidena laskuvat veevulinat, imetleda nukumajataolist kärnerimaja ning vaadata värskelt valminud paviljonist puudelatvade peegeldust vees, et mõelda end mõisaprouaks või mõisahärraks. Suursugusust jalutuskäiku lisavad kivitreppi valvavad lõvid, romantikat aga valged karikakrad.

Mida kingitus sisaldab? Romantilist õhtusööki kahele koos tervitusjoogi ning tee/kohviga. Maitseelamus on kolmekäiguline: eelroog, pearoog ja magustoit. Menüüga saad tutvuda siin.

KINGITUSEST

Asukoht

Nõo

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Mais: N, P 12.00-18.00, R ja L 12.00-20.00. Juuni-august: K,N ja P 11.00-18.00 ja R ja L 11.00-20.00. Septembris N-P 12.00-18.00. Vastavalt kohviku köögi võimekusele ei ole kõik kohviku lahtioleku ajad kinkekaarti kasutadamiseks võimalikud.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Luke Mõis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.8 22 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Tiina

Mõnus tunne, laud oli kaetud, meid oodati. Eelroog oli nii suur, et tundus justkui prae jaoks ruumi polegi. Praad nägi väga romantiline välja, süda ja puha! Koogi peal olid päriselt ka kirsid, aga lõpetuseks oli kolmas käik nagu kirss tordil.

Helina

Tõeline maitseelamus ♡

Margit Tiit

Jäin väga rahule!

Julia Müürsepp

Luke mõis oli super :) Kärnerimaja kohvik oli ideaalne. Nunnu väike majake ja ise tehtud nipsasjakesi täis. Kujutate ette, et nad teevad ise nõusid ka omale ja moosi ja ehteid :)

***

Oli väga tore, Luke mõisapark on imeilus, söögid olid maitsvad ja kõik oli väga armas! Soovitan kõigile, kes tahavad linnakärast korraks vaikusesse ja suure pargi rüppe romantikat otsima tulla!

Vaadatud 5 - 7