Valikuga kinkekaart

Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus

Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus


Tartu
1 In.

49,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! . Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel (v.a mai-august ja detsember). Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.Teised valikud

Järele proovitud!

Katrin

Kas Sina kardad pimedat?

Mina ei karda aga üllatusi jagus siiski ning kauemakski veel! Huvitav oli, kuidas nägemise puudumisel hakkasid teised meeled tööle täistuuridel. Sotsiaalsed hirmud kadusid, ruumitaju muutus täielikult, toidu maitse ja selle kogus tundus teistsugune. Nüüd alles mõistan, mida tähendab, et "Inimene sööb põhiliselt silmadega".
Einestamisest veel suurem elamus oli see õdus õhkkond, kus kõike võis küsida. Kas Sina juba tead, kuidas vaegnägijate juhtkoeri koolitatakse või milline Eesti ostukeskus on kõige vaegnägija sõbralikum?

Miks seda elamust kogeda?
• huvitav kogemus nii noortele kui vanadele
• õdus õhkkond, suurepärane toit, hea teenindus
• uued teadmised


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Jah, jäin väga rahule!

Silmaringi avardav ja meeleolukas hoopis uutmoodi kogemus!

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta