Õhtusöök "Dine in the Dark" Tartus

Ainult meilt Järele proovitud!
5.0 14 tagasisidet

Õhtusöök "Dine in the Dark" Tartus


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

59,99 €

59,99 €

Kirjeldus

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneering. Broneeringu saab teha veebilehel www.dineinthedark.ee. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest broneeringu esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


5.0 14 tagasisidet

Järele proovitud!

Katrin
Katrin

Kas Sina kardad pimedat?

Mina ei karda aga üllatusi jagus siiski ning kauemakski veel! Huvitav oli, kuidas nägemise puudumisel hakkasid teised meeled tööle täistuuridel. Sotsiaalsed hirmud kadusid, ruumitaju muutus täielikult, toidu maitse ja selle kogus tundus teistsugune. Nüüd alles mõistan, mida tähendab, et "Inimene sööb põhiliselt silmadega".
Einestamisest veel suurem elamus oli see õdus õhkkond, kus kõike võis küsida. Kas Sina juba tead, kuidas vaegnägijate juhtkoeri koolitatakse või milline Eesti ostukeskus on kõige vaegnägija sõbralikum?

Miks seda elamust kogeda?
• huvitav kogemus nii noortele kui vanadele
• õdus õhkkond, suurepärane toit, hea teenindus
• uued teadmised


Kliendid on öelnud

Brigitta & Mihkel

Õhtujuht Julia oli väga tore! Kindlasti meeldiv kogemus Toidud olid pimedas palju põnevamad, kui nad valges oleksid olnud

Jah, jäin väga rahule!

Silmaringi avardav ja meeleolukas hoopis uutmoodi kogemus!