Kingitused poiss-sõbrale

Tahad üllatada oma kallimat? Soovid, et sinu kingitus tekitaks temas vaimustust ning jääks meelde aastateks? Lihtsamast lihtsam! Parimad elamused kallimale on sinu ees. Vali kohe parim kingitus oma musile ning ära unusta õnnesoove sisse kirjutamast!

Vali vaade
Tulemused: 514
Vaadatud 60 - 514

Kingitused poiss-sõbrale

Maailma parim kingitus on elamuskingitus. Ehkki elamust ei saa kohe selle saamise hetkel paberist lahti harutada, pakub selline kingitus elevust ja rõõmu. Parim kingitus poiss-sõbrale aitab tal välja tulla oma igapäevasest mugavustsoonist ja kogeda midagi täiesti uut ja erilist. Elamuskingitust ei ole võimalik unustada - see jääb su poiss-sõbrale eluks ajaks meelde. Kuidas saabki ära unustada esimese langevarjuhüppe, sukeldumise, rallisõidu või mõne teise põneva elamuse, mille ta oma pakist leiab? Benji hüpe, laskmispakett, põgenemistuba, kaljuronimine - kingi sel aastal oma poiss-sõbrale kingitus, mis toob ta välja mugavustsoonist, pakub närvikõdi ja ületab kõik eelnevad kingitused!

Mida osta oma poiss-sõbrale?

Kui sa ei tea, mida osta kingituseks oma poiss-sõbrale, siis soovitame talle kinkida põnev elamuskingitus. Ekstreemsust armastav poiss-sõber naudiks tandemhüpet langevarjuga, lendu paraplaaniga või benji hüpet. Elamused õhus pakuvad adrenaliini ja põnevust. Veeseiklusi otsivale kallimale võiks kinkida sukeldumise, lohesurfi või kaatrisõidu. Kiirust ja autosid jumaldav kallim rõõmustab võimaluse üle sõita rallit või istuda Ferrari või Lamborghini rooli. Aga miks ainult sinu poiss-sõber saab midagi lahedat teha ja sina vaatad vaid kõrvalt? Kui su poisile meeldivad aktiivsed elamused, kuid sina ei ole neid veel proovida julgenud, siis miks mitte võtta see tee ette kahekesi? Seiklused puulatvades, maas, õhus, vees ja rabas või hoopistükkis maa all - kingitus.ee lehelt leiab pakkumisi kõikjale. Üllata oma poiss-sõpra originaalse kingitusega, mida on võimatu unustada!

Unustamatu kingitus oma poiss-sõbrale - vaata meie soovitusi!

Mida kinkida poiss-sõbrale, kellel on kõik olemas? Eelkõige peaks see olema midagi originaalset, mis tekitaks emotsioone ja laseks tal kogeda unustamatut. Olenevalt sellest millised on poisi unistused, kired ja ajaveetmise viisid, saab leida just talle sobiva kingituse. Unustamatu kingituse kinkimine ei ole raske - lihtsalt tuleb oma kallimat tunda ning emotsionaalne elamus on garanteeritud!

Unustamatu kingitus poiss-sõbrale on adrenaliinirohke sõit jetboati´ga. Kiirendused, pöörded, muljetavaldav kiirus - need on märksõnad, mida kogeb iga jetboat'i kasutaja.

Vinge UTV-seiklus on elevust ja põnevust täis kogemus. UTV (Utility Task Vehicle) on vastupidav maastikusõiduk, mis on mõeldud liikumiseks raskesti läbitaval maastikul. Liivadüünid, metsateed, ukerdamine puude vahel - UTV-ga sõitmine on põnev ja adrenaliinirohke off-road elamus, mis annab võimaluse avastada loodust täiesti uuel viisil.

Alutaguse Seikluspargist leiab põnevad seiklusrajad ja Eesti pikimad õhulennud. Adrenaliini otsijad saavad testida oma julgust viie erineva raskusastmega seiklusrajal. Põnevamaks atraktsioonideks on 9 meetri kõrgune Tarzani hüpe, 6 meetri kõrgune õhusõit jalgrattaga ning suurel kiirusel kahel erisugusel trossisõidul üle järve kihutamine.

Loominguline kingitus poiss-sõbrale - mida valida?

Mida kinkida loomingulisele poiss-sõbrale? Loominguline kingitus aitab täita unistusi ning laseb proovida midagi täiesti uut, millest võib tulevikus saada hobi või, kes teab, isegi uus elukutse. Erinevad kursused ja töötoad annavad võimaluse õppida uusi oskusi või viia oma olemasolev anne meistritasemele. Fotokursus, keeleõpe, tantsukursused, maalimine, keraamika, rõivadisain, sepakunst, lohesurf, purjetamine, sukeldumine, kokakursus - loominguline kingitus poiss-sõbrale on unustamatu kogemus.

Huvitavad kingituste ideed poiss-sõbrale

Elamuskingitus on suurepärane võimalus pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima mälestustena, mida ikka ja jälle meenutada. Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks näitab personaalne ja läbimõeldud kingivalik, et oled pühendanud aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele. Miks peaksid leppima traditsioonilise kingitusega, kui selle asemel on võimalik kinkida unustamatu elamus? Toredaks kingituseks sinu poiss-sõbrale on koosveedetud aeg. Valikus on nii mõnulemine luksuslikus spaahotellis kui ka põgenemine privaatsesse korterisse või metsamajja. Kuidas on kõige parem veeta romantilist nädalavahetust? See sõltub sellest, mis teile mõlemale meeldib. Veetke oma vaba aega koos jalutades, sporti tehes, matkates või ujudes. Suurepäraselt sobivad ka kinos käik, spaa külastus või maitsev õhtusöök romantilises restoranis. Kui soovid oma suhet vürtsitada, siis kingi oma poiss-sõbrale öö “50 Halli Varjundi” lainetel. Iga romantiku unistuseks on kaheöine imeline spaapuhkus Saaremaal Grand Rose Spa Hotel'is. Lõõgastav duaalmassaaž, hommikusöögid voodis ning veemõnud spaakeskuses - mida hing veel ihkab! Romantiline nädalavahetus on ühine seiklus, mis laseb nautida elamusi kahekesi. Mõnikord on sihtkoha valikust olulisem lihtsalt võimalus olla koos oma armastatud inimesega!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18