Elamusgolfiturniir neljale

Video
0.0 5 tagasisidet

Elamusgolfiturniir neljale


Tallinn
1-4 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

44,00 €

44,00 €

Kirjeldus

Avasta Eestis ainulaadne meelelahutus

Tule mängi maailma kõige meelelahutuslikumat golfiturniiri. Sind ootab 17 eriefektidega rada, mis viivad seiklema džunglisse ning Eesti vaatamisväärsuste ja legendide vahele. Võidab see, kes toimetab palli kõige vähemate löökidega auku – nagu golfis ikka. Mängi sõprade, kolleegide või lastega – elamusgolf sobib alates 7. eluaastast.

Mida kingitus sisaldab? Eriefektidega minigolfiturniiri koos varustusega neljale inimesele. 

Elamusgolfikeskus on 17 erineva keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5 h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Osavust nõuavad põnevalt ehitatud mängurajad, millel takistavad löögi sooritamist ootamatult sulguvad väravad, liikuvad elemendid radadel jne.

Elamusgolfikeskus garanteerib mõnusa ajaveetmise ja meeldejäävad elamused nii suurtele kui ka väikestele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ruumides võib olla välisjalanõudes, kuid võimaluse korral soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elamusgolfikeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Natalja

Kõik oli suurepärane. Tänan!

K

Väga lahe koht ja väga meeldiv teenindus :)

Aljona

Meile kõigile väga meeldis minigolfis. Teenindus oli super ning pargis oli tore ja huvitav olla. Avastasime enda jaoks midagi uut.

Keijo

Väga meedlis, tore koht lastega ja ka täiskasvanutel aja veetmiseks.

Kaire Koidu

Oli väga vahva mängida Elamusgolfi. Läheks teinekordki.

Vaadatud 5 - 10

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta