Kätehooldus

Avasta unikaalseid hooldusi ja tee endale või oma lähedasele unustamatu kingitus. Sellest kategooriast leiad maniküüre kätemassaaže ja küünte hooldusi. Vali elamus, mis mõjub sinu või sinu lähedase heaolule positiivselt. Pealegi annavad hästi hooldatud käed enesekindlust nii naistele kui ka meestele.
Vali vaade
Tulemused: 11

Põhjalik uuenemine - kätehooldused

Talvine kuiv õhk võib jätta käed kuivaks ning seetõttu on oluline leida hetk, et neile tähelepanu pöörata. Meie kõikehõlmavad uuendavad kätehooldused pakuvad just seda– hellitavat hoolitsust ja kosutavat lõõgastust.
Kätehooldused on head mitte ainult oma käte tervise eest hoolitsemiseks, vaid ka iseendale meeldiva enesehoolduse hetke loomiseks. Professionaalne meeskond hoolitseb selle eest, et käte hooldusel kasutatakse parimaid tehnikaid ja kvaliteetseid tooteid, et tulemuseks oleks parim kätehooldus. Üks meie lemmikhooldustest on “Käte heaolu pakett”, mis sisaldab parafiinihoolitsust ja mõnusat käemassaži. Kätemassaaž leevendab pingeid ja on hea variant lõõgastumiseks. Olgu sinu eesmärk taastada naha niiskust ja tekstuuri või lihtsalt lõõgastuda- meie kätehooldused on loodud selleks, et sind aidata. Lase hoolitseda oma käte eest, et need oleksid alati pehmed, ilusad ja hooldatud.

Maniküür kui suurepärane kingiidee

Küünte eest hoolitsemine on oluline. Igapäevaelus jätavad kodutööd, päike ja regulaarne trenn märgatavad jäljed. Selleks, et tagada küünte tervis ja ilu, on tähtis hooldada neid korrapäraselt. Kodune küüntehoolitsus võib küll olla rahustav ja meeldiv tegevus, kuid mõnikord võib see muutuda tüütuks ja ajakulukaks. Sellepärast on hea valik külastada salongi ja usaldada oma käed professionaali hoolde. Meie laia kingivaliku hulgast saad välja valida endale sobiva- olgu selleks kas klassikaline maniküür, elegantne prantsuse maniküür või vastupidav hübriidmaniküür. Ükskõik, kas soovid lihtsat ja naturaalset lõpptulemust või midagi silmapaistvamat, meie kingituste seast saad valida endale sobiva maniküüri.
Maniküüri kinkekaardid on hea kingiidee lähedasele või kallimale. Maniküür on praktiline kingitus, mis pakub kingisaajale võimaluse lõõgastuda ja puhata igapäevatoimetustest.
Kingi oma lähedasele võimalus nautida lõõgastavat maniküüri!

Hoolitse oma käte eest

Kas soovid hoolitseda oma käte eest, et nendel püsiks nooruslik sära? Meie kingituste seast leiad laia valiku hoolitsusi kätele, mis ainult ei niisuta, vaid annavad nahale ka uue elu, jättes selle pehmeks ja siidiseks.  Noorendavad hoolitsused kätele on mõeldud selleks, et vähendada kätel vananemismärke ja taastada selle nooruslik sära.Kogenud spetsialistid kasutavad ainult parimaid tooteid ja tehnikaid, et tagada sulle lõõgastav kogemus ja parim tulemus.

Muidugi ei pea kätehoolduse eesmärk olema alati naha noorendamine.
Võib-olla soovid mõnikord hoopiski niisutavat hooldust käetele. Pakett roosiõie käte- ja küüntehooldusega niisutab su käsi põhjalikult ning muudab need siidpehmeks.
Vahet pole, kas sinu soov on naha kuivuse leevendamine, kortsukeste vähendamine või lihtsalt aeg iseendale- meie pakkumised on kohandatud vastavalt sinu vajadustele.
Põhjaliku kätehoolduse alla käib ka kätemassaaž, mis parandab vereringet, lõdvestab lihaseid ja pakub lõõgastust. Kätehooldus on suurepärane viis, et leida aega iseendale, leevendada stressi ja parandada enesetunnet.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18