Koolitused vees

Kas otsid kingitust, mis tekitaks kingisaajas enneolematuid emotsioone ja annaks kordumatu elamuse? Sel juhul kingi talle koolitus vees, sest pealtnäha lihtsad elamused võivad panna ka kõige hulljulgema põlved värisema. Vaga vesi, sügav põhi - vali talle siit kingitus ning saada ta sellele ütlusele tõestust otsima. Kui sa aga siit midagi ei leidnud, siis vaata ka üle elamused õhus  ja aktiivsed meelelahutused,

Vali vaade
Tulemused: 52

Koolitused vees

Peamiselt on inimesed jaotunud kahte leeri: need, kes ei suuda vees sekunditki veeta ja need, kes armastavad vett, selles viibimist ja kõiki tollega seonduvaid tegemisi. Ujumine, surfamine, sukeldumine ja snorgeldamine, floating - need on vaid üksikud näited sellest, mis kõiksugu veelähedasi tegevusi inimene on välja mõelnud. Vesi katab üle 70% maakera pinnast, mis on protsentuaalselt umbes sama, mille moodustab vesi meie kehast. See lihtsalt ümbritseb meid igal pool ja on oluline osa meie elust. Veespordialad on nii vaimsele kui ka füüsilisele tervisele äärmiselt kasulikud. Tõenäosus, et end näiteks ujudes vigastad, on palju väiksem, kui mistahes muud treeningut tehes. Ujumine on üldiselt kogu kehale väga kasulik, sest see on üks väheseid treeninguid, mis hõlmab nii suurel hulgal lihasgruppe.

Veel on vesi väga rahustava toimega, seal olles väheneb stress ja ärevus. Muidugi, ei saa ära unustada kõike seda lõbusat poolt, mida vees saab teha. Veepargid, veealuste maailmade avastamine või erinevad retked ja sõidud on tegevused, mida on kindlasti soojal suvepäeval hea teha. Kingi oma perele vahva päev vee-elamuste seltsis, kallimale romantiline koosolemise võimalus või sõbrale lihtsalt hullumeelne uus kogemus. Meie valikust leiad igale vanuses veearmastajale midagi. Kingi päevakangelasele koolitus vees ning sellega on garanteeritud head emotsioonid ning veel paremad mälestused, vali elamused vees!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18