Valikuga kinkekaart

Teeme lohesurfamise selgeks Pärnus

Teeme lohesurfamise selgeks Pärnus


Pärnu
1 In.

290 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
290 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Lohesurfi peetakse ekstreemspordialaks, kuid tegelikult sobib see kõigile, ei ole füüsiliselt raske ja on väga hea aeroobne iseseisev treening

Lohesurf on kombinatsioon lohe lennutamisest ja lauaga veel või lumel sõitm isest. See ei ole füüsiliselt raske, sobib kõigile ja harrastatakse aastaringselt.
Loheinstruktorid omavad rohkem kui 10-aastast koolituskogemust. Koolitusel kasutatakse uusimat ja turvaliseimat Naish surfivarustust, et õpilase areng oleks kiireim. Koolitused toimuvad Pärnus, kus on parimad koolitustingimused Eestis. Koolituse läbinud saavad tunnistuse ning surfikeskuse poolt väikese üllatuskingi. Koolituse läbides on võimalus Surf Cafe’s janu kustutada ning Pärnu surfipoes tutvuda erineva surfivarustusega.

Veeda tore aktiivne puhkepäev Pärnus lohesurfi õppides!

Mida kingitus sisaldab? 6 tundi (8-9 tundi kui grupis teine osaleja)  koolitusel tehakse selgeks algtõed asukoha valikust, lohevarustusest ja ilmaoludest. Harjutame turvaliselt treeninglohega ja suure lohega lennutamist, kuna kõige olulisem on lohelennutamine korralikult selgeks saada. Seejärel harjutarakse lauaga sõitmist ja teeme selgeks sõidureeglid. Tegemist on TASE 1 + 2 + 3 koolitusprogrammiga, peale mida saab iseseisvalt edasi harjutada.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

6 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul. Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine!

Koolitusvarustus on hinna sees ja koolituse läbides on võimalik rentida surfivarustust -10%.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta