Teeme lohesurfamise selgeks Pärnus

5.0 0 tagasisidet

Teeme lohesurfamise selgeks Pärnus


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

290 €

290 €

Elamuse kirjeldus

Lohesurfi peetakse ekstreemspordialaks, kuid tegelikult sobib see kõigile, ei ole füüsiliselt raske ja on väga hea aeroobne iseseisev treening

Lohesurf on kombinatsioon lohe lennutamisest ja lauaga veel või lumel sõitm isest. See ei ole füüsiliselt raske, sobib kõigile ja harrastatakse aastaringselt.
Loheinstruktorid omavad rohkem kui 10-aastast koolituskogemust. Koolitusel kasutatakse uusimat ja turvaliseimat Naish surfivarustust, et õpilase areng oleks kiireim. Koolitused toimuvad Pärnus, kus on parimad koolitustingimused Eestis. Koolituse läbinud saavad tunnistuse ning surfikeskuse poolt väikese üllatuskingi. Koolituse läbides on võimalus Surf Cafe’s janu kustutada ning Pärnu surfipoes tutvuda erineva surfivarustusega.

Veeda tore aktiivne puhkepäev Pärnus lohesurfi õppides!

Mida kingitus sisaldab? 6 tundi (8-9 tundi kui grupis teine osaleja)  koolitusel tehakse selgeks algtõed asukoha valikust, lohevarustusest ja ilmaoludest. Harjutame turvaliselt treeninglohega ja suure lohega lennutamist, kuna kõige olulisem on lohelennutamine korralikult selgeks saada. Seejärel harjutarakse lauaga sõitmist ja teeme selgeks sõidureeglid. Tegemist on TASE 1 + 2 + 3 koolitusprogrammiga, peale mida saab iseseisvalt edasi harjutada.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

6 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul. Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine!

Koolitusvarustus on hinna sees ja koolituse läbides on võimalik rentida surfivarustust -10%.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Surf Center

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta