Valikuga kinkekaart

Purjelaua koolitus Pärnus

Purjelaua koolitus Pärnus


Pärnu
1 In.

110 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
110 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hea võimalus neile, kes pole ennem purjelauda sõitnud ja ei oma mingeid teadmisi selles vallas, aga tahaks proovida

Purjelauaga sõitmine kujutab endast purjelaual lainetes liuglemist ja purjega tuule püüdmist. Purjelauakoolitus on mõeldud inimestele, kes pole ennem purjelauda sõitnud ja ei oma mingeid teadmisi selles vallas, aga tahaks proovida. Koolitusvarustus on kõige kvaliteetsem maailmatuntud Naish surfivarustus, millega on väga kerge õppida. Lisaks on võimalik rentida raadiosaatjat, mis võimaldab õpilasel saada pidevalt instruktori poolset juhendamist, et mitmekordselt kiirendada õpilase arengut.

Koolitused toimuvad Pärnu rannas, mis on mandri Eesti üks parim ja kõige populaarsem surfirand, kuna pikalt on madal, liivane põhi ja pole kive ega muid ohtlikke objekte. Pärnu koolituse läbides saab Surf Cafe’s janu kustutada ning Pärnu surfipoes tutvuda erineva surfivarustusega.

 Veeda tore aktiivne puhkepäev Pärnus purjelauda õppides!

Mida kingitus sisaldab? Koolitus koosneb kahest osast - 1 tund teooriat ja praktikat maal ja 2 tundi praktikat vees instuktori järelevalve all, lisaks 1 tund iseseisev harjutamine peale koolitust. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus ning surfikeskuse poolt väike üllatuskink.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

3 + 1 tundi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul. Hooaeg algab juunist ja kestab kuni augustini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine!

Koolitusvarustus on hinna sees koolituse läbides on võimalik rentida surfivarustust -10%.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta