Premium SUP laua rent Pärnu rannas kahele

4.0 2 tagasisidet

Premium SUP laua rent Pärnu rannas kahele


Pärnu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

32,00 €

32,00 €

Kirjeldus

BUS AJAVIIDE MÖÖDA PÄRNU RANNAJOONT SÕITA JA PÄIKEST VÕTTA!

Aerusurf ehk inglise keeles Stand up paddleboarding (SUP) on kombinatsioon aerutamisest ja surfamisest. Mis kõige olulisem, aerusurfi on väga lihtne õppida ja sõitmisega saavad hakkama kõik! Aerusurf on üks kiiremini kasvavatest ja populaarsust koguvatest veespordialadest maailmas. Aerusurfiga saab tegeleda kõigil veekogudel alates ookeanidest, järvedest, jõgedest ja lahtedest kuni basseinideni, kui need on piisavalt suured. See on suurepärane viis teha keha üldtreeningut ning samaaegselt nautida veesporti uuel moel.

Surf Center on 2007 aastast aastaringselt Pärnus tegutsev surfikeskus, kus saab külastada ka Pärnu ainukest surfipoodi, rentida parimat surfivarustust, võtta surfikoolitusi ja mõnusalt aega veeta Surf Cafe’s. Asume Pärnu rannapromenaadi lõpus surfialas otse surfitegevuse keskel.

Veeda tore puhkepäev Pärnus sõbraga SUP lauaga sõites!

Mida kingitus sisaldab? 2 x 1-tunnist aerusurfilaua renti. Pärnu surfikeskuses saab rentida kõige kvaliteetsemat ja legendaarsemat NAISH SUP varustust, mis on kõige stabiilsemad ja kergemad lauad (6 kg kergem tavalistest laudadest). Esimest korda SUP lauaga sõitjatele TASUTA kiirkoolitus.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda). Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Surf Center

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 2 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: