Personaalne ujumistreening sulle ja sõbrale

0.0 0 tagasisidet

Personaalne ujumistreening sulle ja sõbrale


Mustamäe Elamus Spa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Üheks tunniks ujula rada vaid sinu ja su sõbra päralt!

Personaalne ujumistreening annab sulle ja su sõbrale võimaluse parandada oma üldist ujumisoskust ja/või lihvida tehnikat treeneri abiga. Tunniajase personaaltreeningu ajal on terve 25-meetrine ujula rada reserveeritud vaid teile. Elamus on sobilik kõigile, nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning sobiv vanus on 7-aastasest kuni täiskasvanuni.

Spordiklubi Nord on asutatud 2009. aastal eesmärgiga erinevate eelduste ning ootustega noortele sportimise võimaldamist. Lisaks viib Spordiklubi Nord läbi täiskasvanute treeninguid, seda nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningute valik on lai ning spordiklubi sooviks on pakkuda nendega igale huvisele rõõmu spordi tegemisest.

Mida kingitus sisaldab? Ühetunnist personaaltreeningut Elamus Spa ujulas, kus sinu ja su sõbra päralt on terve 25 m rada.

Spordiklubi Nord personaalne ujumistreening on suurepärane valik, kui otsid oma lähedasele praktilist kingitust. Personaaltreening annab võimaluse ujumisoskust täiustada ning tehnikat lihvida. 


KINGITUSEST

Asukoht

Mustamäe Elamus Spa

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided. Ujumisprillid.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Personaaltreeningu päev ja kellaaeg lepitakse eraldi kokku. Tööpäeviti on sobivaim ajavahemik kuni 15:00, nädalavahetusel kogu ujula lahtioleku aeg.

Treeningu paremaks planeerimiseks on hea saada teavet ujumisoskuse ning ootuste kohta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Spordiklubi Nord

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: