Personaalne ujumistreening sulle ja sõbrale

0.0 0 tagasisidet

Personaalne ujumistreening sulle ja sõbrale


Mustamäe Elamus Spa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Üheks tunniks ujula rada vaid sinu ja su sõbra päralt!

Personaalne ujumistreening annab sulle ja su sõbrale võimaluse parandada oma üldist ujumisoskust ja/või lihvida tehnikat treeneri abiga. Tunniajase personaaltreeningu ajal on terve 25-meetrine ujula rada reserveeritud vaid teile. Elamus on sobilik kõigile, nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning sobiv vanus on 7-aastasest kuni täiskasvanuni.

Spordiklubi Nord on asutatud 2009. aastal eesmärgiga erinevate eelduste ning ootustega noortele sportimise võimaldamist. Lisaks viib Spordiklubi Nord läbi täiskasvanute treeninguid, seda nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningute valik on lai ning spordiklubi sooviks on pakkuda nendega igale huvisele rõõmu spordi tegemisest.

Mida kingitus sisaldab? Ühetunnist personaaltreeningut Elamus Spa ujulas, kus sinu ja su sõbra päralt on terve 25 m rada.

Spordiklubi Nord personaalne ujumistreening on suurepärane valik, kui otsid oma lähedasele praktilist kingitust. Personaaltreening annab võimaluse ujumisoskust täiustada ning tehnikat lihvida. 


KINGITUSEST

Asukoht

Mustamäe Elamus Spa

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided. Ujumisprillid.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Personaaltreeningu päev ja kellaaeg lepitakse eraldi kokku. Tööpäeviti on sobivaim ajavahemik kuni 15:00, nädalavahetusel kogu ujula lahtioleku aeg.

Treeningu paremaks planeerimiseks on hea saada teavet ujumisoskuse ning ootuste kohta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Spordiklubi Nord

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta