Valikuga kinkekaart

Talvine kanjoneering

Talvine kanjoneering


Tartu
1-10 In.

450 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
450 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Saa osa kordumatust seiklusest imelisel Ahja jõel

Kalipsomatkad leiavad aset Lõuna-Eestis maalilisel Ahja jõel, mille kaldaid palistavad liivakivipaljandid, kuuse- ja männimetsad, mitmed koopad ning jõeorg. Sind ootab ränirahnudes navigeerimine, Neitsikoopast vee joomine, "Viimsest reliikviast" tuntud Gabrieli mänd, ajalooline metsavendade perv ning Otteni vesiveski sild. 

Mida kingitus sisaldab? Matka jooksul tuleb erinevaid viise kasutades (sh ronimine ja vees hõljumine) ületada mitmeid looduslikke obstaakleid, sealjuures on alati abiks instruktor, kes juhendab, kuidas läbida rada loodust kahjustamata. Marsruut viib seiklejad läbi nii Väiksest kui ka Suurest Taevakojast. Teekonna pikkuseks on kolm kilomeetrit ja orienteeruv läbimisaeg 60 minutit. Kõiki matkalisi ootab matka lõpus kerge kehakinnitus.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Keelatud on osaleda psühhotroopsete ainete, narkootikumide või alkoholi mõju all. Retkel ei ole suitsetamine lubatud.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta