Talvine kanjoneering

0.0 0 tagasisidet

Talvine kanjoneering


Tartu
1-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

550,00 €

550,00 €

Kirjeldus

Saa osa kordumatust seiklusest imelisel Ahja jõel

Kalipsomatkad leiavad aset Lõuna-Eestis maalilisel Ahja jõel, mille kaldaid palistavad liivakivipaljandid, kuuse- ja männimetsad, mitmed koopad ning jõeorg. Sind ootab ränirahnudes navigeerimine, Neitsikoopast vee joomine, "Viimsest reliikviast" tuntud Gabrieli mänd, ajalooline metsavendade perv ning Otteni vesiveski sild. 

Mida kingitus sisaldab? Matka jooksul tuleb erinevaid viise kasutades (sh ronimine ja vees hõljumine) ületada mitmeid looduslikke obstaakleid, sealjuures on alati abiks instruktor, kes juhendab, kuidas läbida rada loodust kahjustamata. Marsruut viib seiklejad läbi nii Väiksest kui ka Suurest Taevakojast. Teekonna pikkuseks on kolm kilomeetrit ja orienteeruv läbimisaeg 60 minutit. Kõiki matkalisi ootab matka lõpus kerge kehakinnitus.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Keelatud on osaleda psühhotroopsete ainete, narkootikumide või alkoholi mõju all. Retkel ei ole suitsetamine lubatud.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Lõunakeskuse Seikluspark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta