SupTrenn

0.0 0 tagasisidet

SupTrenn


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

17,00 €

17,00 €

Kirjeldus

Super trennid aerusurfilaual

Kui Sa tahad, et trennis oleks lõbus, saaks end proovile panna ja treeningkoormust saaks ise sättida siis sup trenn on just Sulle! Ole mees või naine, noor või elukogenud, heas füüsilises vormis või selle poole teel - kõik saavad hakkama.

Sup fitness hiit – lõbus, intensiivsem ja tõhus fitnesstreening, kus pulss viiakse kord üles, kord alla.
Sup jooga – rahustav ja tõhus keha ja meele treening, mis on kõigile jõukohane. Tund on inspireeritud ashtanga, vinyasa jt joogastiilidest.
Trenn kestab 45 minutit ning toimub vees, sup laual. 

Mida kingitus sisaldab? Ühte Sup fitness hiit või jooga 45 minutilst treeningut. Peale trenni on võimalik mõned ringid ujuda.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Surfy

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta