Kunstikursused

Kunstikursus või maaliõpe on ideaalne kingitus sõbrale või lähedasele, kes on loominguline ja kunstipärase loomuga.
Kunstikoolitus on mõeldud inimesele, kes soovib ennast pidevalt täiendada.

Inspireerival kursusel saab valmistada midagi unikaalset ning viia täide põnevaid ideid. Vaata ka aktiivsed kursused , harivad kursused  ning kingitused gurmaanidele .

Vali vaade
Tulemused: 44

Kunstikursused

Kas teadsid, et kunstilised tegevused täiustavad ning parandavad sinu aju heaolu ning selle normaalset funktsioneerimist? Kunstil on võime mõjutada meie närvisüsteemi ning isegi tõsta meie õnnehormooni - serotoniini taset. Loovad ning kunstilised ülesanded võivad olla kasulikud ükskõik, millises eluetapis. Noortel võib see aidata paremini ning efektiivsemalt õppida, kuna kunstiga tegelemine tugevdab keskendumist ja suurendab tähelepanuvõimet, arendab käe-silma koordinatsiooni, nõuab harjutamist, strateegilist mõtlemist ning hõlmab materiaalse maailmaga suhtlemist, erinevate kunstimeetodite kaudu. Eakamatel mõjub peenmotoorika, käsitöö ning kunst eriti teraapiliselt, mis veel omakorda tõstab elukvaliteeti!

Kas sinu kunstilembelist sõpra vaevab juba pikemalt aega piinav loomekriis? Ta teab, et tõeline meistriteos ei sünni üleöö. Harjutamine teeb meistriks, kuid üksi ei leia inspiratsiooni, et edasi liikuda? Miks mitte kinkida talle vabaloomingu kursus! Või äkki huvitavad teda hoopis õlimaalid ja kalligraafia? Meie kingieksperdid on siia sinu jaoks kokku pannud erinevad kunstilised elamused, millega oma olemasolemaid oskuseid lihvida. Samamoodi saab ka millegi uuega alustada ning nautida loomingulist vabadust. Kunst leevendab stressi, edendab loomingulist mõtlemist, tõstab enesehinnangut ning annab korraliku saavutustunde! See tunne, kui oled valmis saanud kunstiteosega, mis on sinu enda kätega tehtud! Seda ei saa millegagi võrrelda. Kunst on teraapia! Üllata millegi originaalsega ning kingi oma lähedasele kunstikursus!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18