Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Vein & Pintsel "Samblakunst" kahele

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Vein & Pintsel "Samblakunst" kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

158,00 €

158,00 €

Kirjeldus

Lihtne, lõbus ja stressivaba!

Kui alati ei ole loodusesse minek võimalik, siis samblamaal on ainulaadne kunst, mis toob natuke rohelust elu- või töökeskkonda.

Samblamaal on elus, efektne ja hooldusvaba kunstiteos aastateks. Sobib inimesele, kes hindab maitsekat sisekujundust, armastab loodust ja rohelust.
Vein & Pintsel kutsub sind looma efektset 3D samblamaali, kasutades erinevates värvitoonides ja stiilides samblaid. Materjalina kasutatatakse naturaalset stabiliseeritud sammalt, mis näeb välja ja tundub täpselt nagu elav sammal, aga ei vaja hooldamist, et ilusana püsida.

Mida kingitus sisaldab? Hind sisaldab tervitusjooki, juhendajat, raami, stabiliseeritud sammalt ja muid vajalikke vahendeid. Kohapeal pakutakse kergeid snäkke ja värskenduseks vett. 

Vein & Pintsel poolt pakutud meelelahutus sobib paljudeks erinevateks sündmusteks, sünnipäevadest kuni firmaüritusteni. Mis kõige parem, eelnevat kunstikogemust pole vaja, sest sind juhendatakse samm-sammult.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Meelepärase ürituse saad valida Vein & Pintsel kalendrist (www.veinjapintsel.ee) ning eelnev broneerimine on vajalik. Koolitus toimub eesti või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Vein & Pintsel

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: