Kingitused Harku vallas

Otsid kingitust Tallinna lähedal? Harku vald on ideaalne koht unustamatute elamuskingituste jaoks! Põnev ja adrenaliinirohke laskumine kaunilt Türisalu pangalt või hoopis ilustuudio külastus - tee oma lähedasele kingitus, mida ta mäletab kogu elu! Lisaks elamuskingitusele saab siin nautida kaunist loodust, maandada stressi ning laadida endasse uut energiat. Elamuskingitus on rohkem kui kingitus - see on nauding igast minutist!


Ei leidnud siit sobivat kingitust? Vaata ka: kingitused Harjumaal.

Vali vaade
Tulemused: 11

Kingitused Harku vallas

Harku vald on Tallinnast läänes asuv omavalitsus, mille keskuseks on Tabasalu alevik. Vald on ideaalne sihtkoht nii looduse, kultuuri kui ka aktiivse puhkuse austajatele. Harku vald on tuntud oma kauni looduse ja mitmekesiste vaba aja veetmise võimaluste poolest. Harku järv ja ümbritsevad pargid pakuvad suurepäraseid võimalusi veespordiks, kalastamiseks ja piknikuks. Lisaks leiab siit mitmeid terviseradu ja spordirajatisi, kus saab tegeleda jooksmise, matkamise, rattasõidu ja teiste aktiivsete tegevustega.


Harku vald on rikas ajaloo ja kultuuripärandi poolest. Vääna mõis on tuntud oma suurepärase arhitektuuri ja kaunite aedade tõttu. Vaadata tasub ka Harku mõisa, kus 28. septembril 1710. aastal sõlmiti Harku rahu Tallinna rae, Eestimaa Rüütelkonna ja Peeter I esindajate vahel. Valla suurimaks vaatamisväärsuseks on Mandri-Eesti vanim töötav tuletorn - Suurupi ülemine tuletorn. 22 m kõrgune paekivist silindrikujuline torn rajati 1760. aastal. Merepinnast üle 63 meetri kõrgusel asuvalt rõdult avaneb kaunis vaade Tallinna ja Lohusalu lahele.

Kingi elamuskingitus Harku vallas ning boonusena saad kaasa sõõmu värsket õhku ning täis laetud akud.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18