SEIKLUSPARK

Seikluspark on ideaalne viis panna oma võimed proovile. Vali endale, kallimale või sõbrale elamuskingitus takistusrajal või päev seikluspargis ning saada nad piire kompama! Meie valikus on kõige vingemad ja väljakutsuvamad seikluspargid, mis asuvad üle Eesti. Puu otsas ronimine, kõrgustest alla laskmine ja värske õhk - mis saaks olla parem kombinatsioon.

Kui aga otsid midagi veel ekstreemsemat, siis vaata lisaks: laskmine, langevarjuhüpe, kardisõit.

Vali vaade
Tulemused: 27

Seikluspark

Eks inimene ole juba aegade algusest peale end kõikvõimalikel viisidel proovile pannud. Alatihti tahetakse enda varjust üle hüpata, unustades kõik reeglid ja isegi ka (füüsika)seadused. See näitab seda, et me ei ole paigalseisjad, soovime end igakülgselt arendada ja proovile panna. Kui meil on mingi asja vastu hirm, siis tahame sellest lahti saada, astudes foobiatekitajale külma kõhuga vastu. Seikluspargid ja takistusrajad on tänapäeval ühed kõige turvalisemad viisid, kuidas ennast adrenaliiniga täita. Selline kogemus meeldiks kindlasti ka lastele, sest igapäevaselt tegeletakse niigi maailma avastamisega. Muidugi on seiklusparkides ja takistusradadel ka vanusepiirangud, kuid päris ilma ei tohiks ikka keegi jääda.

Tavaliselt asuvad nad ikka linnakärast eemal, mis annab veel ühe põhjuse sellise kingi tegemiseks. Ka siseruumides asuvad takistusrajad on väljakutseid esitavad. Kingitus.ee valikus on tohtul hulgal erinevaid võimalusi, kuidas veeta aktiivset puhkust. Neid valides saad väljakutse esitada nii endale, oma perele ja sõpradele, sest seikluspargid ja takistusrajad on kohad, kuhu saab edukalt minna ka seltskonnaga. Mõnus suveilm, sõbrad, kõrgustes ronimine ja sealt alla laskmine - mis saaks olla parem! Vali meie lehelt oma kingisaajale sobiva asukohaga elamus ja mõtle sellele, et tegelikult oled sa ta elu teinud väga palju huvitavamaks. Elamus on midagi, mis jääb inimesele ta mälestusse igaveseks. Või hoopis - pane keegi oma hirmudele vastu astuma!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18