Põnev seiklusrada täiskasvanule Valgeranna seikluspargis

0.0 2 tagasisidet

Põnev seiklusrada täiskasvanule Valgeranna seikluspargis


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

26,00 €

26,00 €

Kirjeldus

Omalaadne väljakutse, iseenda proovilepanek!

Antud kingitus pakub võimalust panna ennast proovile põneval seiklusrajal. Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused loovad seiklejas unustamatuid emotsioone. See on põnev ja elamusterohke! Tasapisi kõrgemale liikudes ning ennast harjumatust olukorrast leides, õpitakse nii iseennast kui ka kaaslasi paremini tundma.

 

Mida kingitus sisaldab?  Valgeranna Seikluspark asub Pärnust 9 km kaugusel mereäärses metsatukas. 2019. aasta kevadest ootavad avastamist uuenenud seiklusrajad – nüüd saab jalgrattaga puu otsas sõita ja mööda poste üles ronida. Pargis on kokku 100 seiklusmängu, 6 kõrgrada lihtsast keeruliseni ja 6 pikka õhusõitu.
Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus.

Kingitus sisaldab kuue seiklusraja läbimist ühele täiskasvanule.

Kellele kingitus sobib? Kartus, et Seikluspargis ronimine üle jõu käib, on asjatu – sobiva kõrguse ja keerukusega raja saab ise valida.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

2-2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Lisatasu eest on pakkuda seiklejatele ka kindaid ning vihmakeepe.  Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Vihmaga on rajad veidi libedamad, kuid sama ohutud, olete ju oma julgestusvarustuse abil turvatrosside küljes kinni.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu seikluspark Valgerannas

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 2 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: