Põnev seiklusrada Nõmme seikluspargis

5.0 1 tagasisidet

Põnev seiklusrada Nõmme seikluspargis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Testi, kui osav ronija sa tegelikult oled!

Antud kingitus pakub võimalust panna ennast proovile põneval seiklusrajal. Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused loovad seiklejas unustamatuid emotsioone. See on põnev ja elamusterohke! Tasapisi kõrgemale liikudes ning ennast harjumatust olukorrast leides, õpitakse nii iseennast kui ka kaaslasi paremini tundma.

Mida kingitus sisaldab? Radasid on 6, erinevaid sildu ehk atraktsioone üle poolesaja, sealhulgas kiired laskumised trossteedel (ahviraudtee).

Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus.

Kellele kingitus sobib? Kartus, et Seikluspargis ronimine üle jõu käib, on asjatu - neil on midagi igale vanusele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

1,5-2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Lisatasu eest on pakkuda seiklejatele ka kindaid ning vihmakeepe.  Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Vihmaga on rajad veidi libedamad, kuid sama ohutud, olete ju oma julgestusvarustuse abil turvatrosside küljes kinni.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Nõmme seikluspark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Madli Allikmäe

Väga meeldis. Kingitusega oli hea lihtne, lihtsalt mine kohale paber näpus ja naudi. Seikluspargis olid esimesed rajad tiba igavad ja kerged, pärast sai ikka puu otsas värisetud ka. Täitsa äge!

Kadri

Tere

Kuna polnud varem käinud, siis oli see esmakordne kogemus ja teatavasti jäävad esimesed korrad alati kõige paremini meelde ja annavad parima emotsiooni. Käisime seltskonnaga, mis oli kindlasti lõbusam kui üksi oleks olnud. Nii, et teistele minejatele soovitaks ka kambaga minekut.

Jäin kingitusega rahule.

Kadri

Soovitame vaadata ka: