Valikuga kinkekaart

Põnev seiklusrada Nõmme seikluspargis (2 inimesele)

Põnev seiklusrada Nõmme seikluspargis (2 inimesele)


Tallinn
2 In.

46 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
46 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Testi, kui osav ronija sa tegelikult oled!

Antud kingitus pakub võimalust panna ennast proovile põneval seiklusrajal. Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused loovad seiklejas unustamatuid emotsioone. See on põnev ja elamusterohke! Tasapisi kõrgemale liikudes ning ennast harjumatust olukorrast leides, õpitakse nii iseennast kui ka kaaslasi paremini tundma.

Mida kingitus sisaldab? Radasid on 6, erinevaid sildu ehk atraktsioone üle poolesaja, sealhulgas kiired laskumised trossteedel (ahviraudtee).

Kellele kingitus sobib? Kartus, et Seikluspargis ronimine üle jõu käib, on asjatu - neil on midagi igale vanusele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

1,5-2,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus. Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Lisatasu eest on pakkuda seiklejatele ka kindaid ning vihmakeepe.Teised valikud


Kliendid on öelnud (9)

Kommentaare(9)
1 2 3 4 5
Kelly

Tõsiselt vahva elamus! Seikluspargi meeskonnas olid väga meeldivad, abivalmid ja sõbralikud inimesed, kes tegid kogu külastuse veelgi toredamaks! Mulle tundus, et esimesed rajad olid kuidagi lihtsamad, mis aitas olukorda paremini sisse elada. Lõpu poole tekkis juba mõnel rajal kartus, et kuidas ma siit nüüd edasi pääsen - õnneks elasid mulle kaasa sõbrad, kellega koos radu vallutama läksime. Üheskoos saime kõik tehtud! Lisaks on rajad nii looduskaunis kohas - peidus Nõmme männimetsa koduste latvade all. Kindlasti soovitan ja ootan juba, et saaks ka ise teisele ringile minna!

Karmen

Väga huvitav päev!

 

Väga tore oli!

Joonas

Väga kihvt elamus. AITÄH!

Risto

Läksime kell 19.00 ja saime kuni kella 21.30-ni läbida 4 rada 6-st. Instruktorid olid tasemel ja suurepärane klienditeenindus. Ainukene miinus oli lastegruppidest tekkinud järjekord radadel.

1 2
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta