Seiklusraja pilet noorele Valgeranna seikluspargis, rajad 1-6

0.0 0 tagasisidet

Seiklusraja pilet noorele Valgeranna seikluspargis, rajad 1-6


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

23,00 €

23,00 €

Kirjeldus

Omalaadne väljakutse, iseenda proovilepanek!

Antud kingitus pakub võimalust panna ennast proovile põneval seiklusrajal. Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused loovad seiklejas unustamatuid emotsioone. See on põnev ja elamusterohke! Tasapisi kõrgemale liikudes ning ennast harjumatust olukorrast leides, õpitakse nii iseennast kui ka kaaslasi paremini tundma.

Mida kingitus sisaldab? Seiklust radadel 1-6.

Valgeranna Seikluspark asub Pärnust 9 km kaugusel mereäärses metsatukas. 2019. aasta kevadest ootavad avastamist uuenenud seiklusrajad – nüüd saab jalgrattaga puu otsas sõita ja mööda poste üles ronida. Pargis on kokku 100 seiklusmängu, 6 kõrgrada lihtsast keeruliseni ja 6 pikka õhusõitu.
Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus. Kingitus sisaldab kuue seiklusraja läbimist ühele noorele, kes on vähemalt 140cm pikk ning noorem kui 18a.

Kellele kingitus sobib? Kartus, et Seikluspargis ronimine üle jõu käib, on asjatu – sobiva kõrguse ja keerukusega raja saab ise valida.

Õhus on seiklust, seikluspargis näeme! :)


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

2-2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Alates 140 cm. Lisatasu eest on pakkuda seiklejatele ka kindaid ning vihmakeepe.  Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Vihmaga on rajad veidi libedamad, kuid sama ohutud, olete ju oma julgestusvarustuse abil turvatrosside küljes kinni.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu seikluspark Valgerannas

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: