Põnev seiklusrada Pirita seikluspargis

Järele proovitud!
0.0 4 tagasisidet

Põnev seiklusrada Pirita seikluspargis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

23,00 €

23,00 €

Kirjeldus

Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, takistused ja köied, pikad liud maa ja taeva vahel – SEE ON SEIKLUSPARK PUUDE OTSAS!

Kaunil Pirita rannal, puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades! Mereäärselt Rannarajalt imelised vaated Tallinna lahele ja vanalinna tornidega siluetile!

Kilukarbi rajalt avanevad suurepärased vaated Tallinna siluetile! Igal hooajal rõõmustame seiklejaid millegi uue ja põnevaga.

Esimese seikluspargina Eestis on 2020. aasta kevadest Pirita Seikluspargis kasutusel uudne julgestussüsteem, mis hõlmab endas senise kahe karabiini asemel ühte karabiini, mida pole seiklejal terve seiklusraja vältel võimalik turvatrossilt eemaldada.

Mida kingitus sisaldab?

Pirita Seikluspargis on kokku koguni 7 kõrgseiklusrada! Iga rajaga kõrgemale liikudes läbitakse erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel).

Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus.

Kohati 10 meetri kõrgusel kulgevad rajad närvikõdi ja eneseületamisrõõmu nii noortele kui täiskasvanutele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Pimedas pealambiga puudel turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad. Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 30 või 45 minuti järel


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pirita seikluspark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 4 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Aaaaaah Aaaaaaaah AaAaAa aaaaaaaah, siit tuleb pealinna Tarzan!
Minu jaoks elamus Pirita seikluspargis oli küllaltki suurt vastupidavust nõudev, kuid samas ka lõbus ja stressi maandav kogemus. Stressi maandav just sellepärast, et niimoodi maa ja taeva vahel kõikudes ei ole kindlasti mahti muid mõtteid mõelda. Mida rohkem edasi minna, seda kõrgemaks ja keerulisemaks rajad lähevad. Radadel on erinevad elemendid – võrgud, laskumised, väikesed nööride otsas kõikuvad klotsid, millele astudes nii-öelda pihta saamine on paras kunst. Minu piiriks sellel korral jäi eelviimane rada. See oli piisavalt väljakutseterohke ning lõppes väga vinge ja pika trosslaskumisega – juba ainuüksi selle laskumise pärast plaanin kindlasti tagasi minna ning, kes teab, võib-olla ka juba viimase raja ette võtta :)

Miks seda elamust kogeda?

  • Esitab füüsilisi väljakutseid – spordiklubi treeningule hea vaheldus
  • Mõnus aktiivne tegevus vabas õhus
  • Hea võimalus minna koos sõpradega ja üksteist proovile panna


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta