TOP 50 kingitust

Kas otsid väga erilist kingitust päevakangelasele? Midagi, mis oleks erakordne ja mis pakuks kingisaajale ääretut rõõmu ja lööks ta pahviks? Kingitus.ee top 50 kingituse seast leiad sobiva kingituse oma armsamale, heale sõbrale, ülemusele, töökaaslasele ning isegi kõige prestiižikamale ämmale! Meilt leiad midagi kõigile!

Vaata lisaks: maitseelamused, spa 18+, põgenemistoad, näohooldus, tantsukursused.

Vali vaade
Tulemused: 50

TOP 50 kingitust

Kas otsid ühte väga erilist kingitust? Kingitus.ee top 50 kingituste seas on meie kõige paremad ja populaarsemad tooted. Sealt leiad erinevaid elamusi toidusõpradele, kiirusefanaatikutele, kõrgusearmastajatele ja paljudele teistele. Lisaks on selles nimekirjas ka kingituspakid, kust kingisaaja saab endale sobiva elamuse ise välja valida. Top 50 kingitused sobivad ideaalselt kinkimiseks sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Läbi nende saad näidata hoolivust ja armastust. Muidugi ei pea lähedase meeles pidamiseks olema tähtpäev, seda võib teha iga päev! Hea kink ei pea olema kallis, kuid see-eest on ta eesmärgiks pakkuda kingisaajale palju rõõmu ja üllatust.

Elamuskingitused koguvad üha enam populaarsust, sest kogemusi väärtustatakse rohkem kui asju, mis võivad varem või hiljem oma tee leida prügikasti. Head mälestused jäävad aga igavesti, sest nad elavad inimese peas edasi. Neid saab üha enam ja enam edasi rääkida, tekitades kordades rohkem rõõmu ja head emotsiooni. Kusjuures, elamuskingitused on äärmiselt keskkonnasõbralikud! Kingitus.ee top 50 kingitused on paljude klientide poolt läbi proovitud, kes on saanud väga positiivse elamuse. Vali ka sina meie parimate kingituste seast enda päevakangelasele sobiv kingitus, millega saad pakkuda talle erakordse elamuse, mis ei kao, vaid jääb igaveseks. Oleme veendunud, et siit leiad kõigile midagi, olenemata sellest, mis tüüpi inimesega on tegu. Kingi elamus, mis jääks meelde kogu eluks!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18