Dorpat Tervis klassikaline üldmassaaž

2.5 3 tagasisidet

Dorpat Tervis klassikaline üldmassaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

35 €

35 €

Elamuse kirjeldus

Klassikaline massaaž sobib terve keha teraapiaks!

Klassikalise massaaži eesmärgiks on teraapiliselt mõjutada lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel jäigad lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks. Osalist massaaži tehakse tavapäraselt selja, õlavöötme ja kaela piirkonnale. Väsinud või pinges jalalihaste korral tehakse osalist massaaži jalgadele. Üldmassaaž hõlmab kogu keha lihaskonna masseerimist.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

2.5 3 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

J

Nii koht, kui ka massaaž meeldisid. Sobik aeg pakuti väga kiiresti ka, aga registraator ei teavitanud mind ette, et mind (neiut) pannakse kirja meesmassöörile. Minu arust registraator peab sellest rääkima enne kirja panemist ja inimest informeerida, kui ta läheb sellele intiimsele protseduurile nagu massaž vastassoost spetsialistile. Ei saanud 100% lõõgastuda selle üllatuse tõttu.

Riina

Meeldis

Sirli Peterson

Väga meeldiv teenindus ja hea interjöör.

Marika Pst

Suurepärane ja proffessionaalne.

 

Minu täiesti esimene kogemus massööri juures käia. Teenindus oli väga meeldiv juba broneerimisest alates ning ka koha peal ollakse sõbraliku suhtumisega. Väike segadus küll tekkis ooteruumis oodates, aga ikka juhtub ja see ei rikkunud minu kogemust absoluutselt. Suuuuured kiidusõnad Heili Aadusoole, kes panustab 110%, et klient tunneks end mugavalt ja lõõgastunult ning saaks parima kogemuse mis võimalik. Rahustav tee joomine peale massaaži oli kui kirss tordil!

Vaadatud 5 - 16

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta