Dorpat Tervis klassikaline üldmassaaž

4.9 19 tagasisidet

Dorpat Tervis klassikaline üldmassaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Klassikaline massaaž sobib terve keha teraapiaks!

Klassikalise massaaži eesmärgiks on teraapiliselt mõjutada lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel jäigad lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks. Osalist massaaži tehakse tavapäraselt selja, õlavöötme ja kaela piirkonnale. Väsinud või pinges jalalihaste korral tehakse osalist massaaži jalgadele. Üldmassaaž hõlmab kogu keha lihaskonna masseerimist.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.9 19 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Annika

Jäin rahule.

Karin

Väga tore teenindus ja super teenus :)

Marika

Oli väga meeldiv. Aitäh! Lugupidamisega Marika

Helen

Väga tore mees massöör oli mul. Rääkisime tund aega. Seljavalu ta mul ei leevendanud, aga olin juba sellega arvestanud.

J

Nii koht, kui ka massaaž meeldisid. Sobik aeg pakuti väga kiiresti ka, aga registraator ei teavitanud mind ette, et mind (neiut) pannakse kirja meesmassöörile. Minu arust registraator peab sellest rääkima enne kirja panemist ja inimest informeerida, kui ta läheb sellele intiimsele protseduurile nagu massaž vastassoost spetsialistile. Ei saanud 100% lõõgastuda selle üllatuse tõttu.

Vaadatud 5 - 20

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta