Valikuga kinkekaart

Dorpat Tervis lümfimassaaž

Dorpat Tervis lümfimassaaž


Tartu
1 In.

39 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
39 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Lümfimassaaž lõdvestab, leevendab lihaspingeid ja mõjub hästi tursete puhul!

Kätega õrnalt sooritatav massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolamist lümfiteedes. Lümfimassaaž tõstab organismi immuunsust ja parandab jääkainete väljutamist organismist. Lümfimassaaž sobib ka rasedatele ja lastele ning on heaks abivahendiks operatsioonide järgselt tekkinud tursete alandamisel.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.Teised valikud

Järele proovitud!

Elis

Lümfimassaaž oli hea vaheldus tugevale lihasmassaažile, sest selle käigus masseeritakse õrnalt läbi kõik lümfisooned, et stimuleerida lümfivedeliku voolamist lümfiteedes. Protseduur on valutu ja ääretult mõnus! Kõige meeldivam oli peapiirkonna mudimine, mis tõi kananaha ihule. Jäin protseduuriga rahule ja külastan kindlasti Dorpat Tervist õige pea uuesti!

Miks seda elamust kogeda?
• aitab toksiine kehast väljutada
• õrn massaaž aitab ideaalselt lõõgastuda
• sobib suurepäraselt tursete alandamiseks

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta