Kingitused abikaasale

Näita oma abikaasale, kui palju sa teda armastad, valides Kingitus.ee laia valiku seast just talle sobiva elamuskingituse. Üllata oma naist unustamatu elamusega, nagu romantiline spaapuhkus kahele või luksuslik õhtusöök maalilises restoranis. Kahekesi koos saate nautida aktiivset puhkust seiklusrajal või matkates kas jalgrataste, räätsade või hobustega. Kui su naine armastab adrenaliini, siis meie pakkumiste hulgast leiab nii langevarjuhüppe, kaljuronimise kui ka kiired sõidud superautode, ATV-de või mootorratastega. Merd ja jõgesid saab nautida nii jahi, kaatri, kajaki kui ka SUP-lauaga või hoopis sukelduda vee alla aardeid otsima. Väga eriliseks kingituseks oma abikaasale on romantiline kuumaõhupallilend - mitte ükski lillekimp ega kalliskivi ei saa võistelda sealt saadava emotsiooniga. Kingitus.ee aitab luua mälestusi, mis kestavad terve elu ning kinnitavad sinu armastust igal sammul. Osta elamuskingituse kinkekaart juba täna ning pane oma naise silmad särama!

Vali vaade
Tulemused: 633
Vaadatud 60 - 633

Kingitused abikaasale

Parim kingitus abikaasale on elamus. Me oleme kindlad, et just sellest kategooriast leiad sa talle ainuõige ja sobivaima kingituse. Kingituse, mis näitab sinu tundeid ja hoolimist ning kui väga sa oma abikaasat armastad. Meie valikus on suurel hulgal nii lõõgastavaid kui ka meelierutavaid elamusi ning tegevusi, millega saad oma abikaasat üllatada.

Vaata ka meie kingitused tüdruksõbrale, naisele ja õele kategooriaid.

Mida osta oma naisele kingituseks?

Elamuskingitus on suurepärane võimalus kinkida oma naisele midagi erilist ja meeldejäävat. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või riiulil tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima unustamatute emotsioonidena, mida saab ikka ja jälle meenutada. Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks näitab personaalne ja läbimõeldud kingivalik, et oled pühendanud oma aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele. Seikleja, loodusearmastaja, adrenaliinisõltlane või gurmaan - kingitus.ee pakub elamuskingitusi igale maitsele, isiksusele ja eagrupile. Elamuskingitus on parim kingiidee sinu naisele.

Huvitavad kingiideed naisabikaasale

Kas soovid osta oma naisele huvitavat kingitust? Oled tüdinenud kinkimast järjekordselt ehteid või parfüümi? Elamused on põnevad ja ainulaadsed kingitused, mis pakuvad pikaajalist emotsiooni ja jätavad tähistatava tähtpäeva särava tähena naise mälestustesse. Kingitus.ee pakub laias valikus originaalseid kingiideid igaks tähtpäevaks ning iga abikaasa leiab oma naisele siit parima kingituse. Tutvu allpool olevate ideedega ja üllata oma naist huvitava ja originaalse kingitusega!


1. Kingitus.ee üks populaarsemaid pakkumisi on 9-etapiline JOIK Organic näohooldus Eesti looduskosmeetika salongis Siluett. Joik Organic on Eestis valmiv kosmeetikasari, mis põimib endas puhta looduse parimad aktiivained tänapäevaste teadmistega. Hoolduse käigus puhastatakse, kreemitatakse, kooritakse ja masseeritakse näonahk. Näomaski toimimise ajal saavad ka käed kreemitatud ja masseeritud. Tulemuseks on värske jume ning siidine nahk!

2. Ideaalne kingitus naisele on massaaž: šokolaadimassaaž, aroomimassaaž, meemassaaž, klassikaline massaaž, spordimassaaž, laavakivimassaaž - valik on lai ja igaüks leiab just enda naisele sobiva. 60 minutiline traditsiooniline Tai õlimassaaž Tallinna kesklinnas asuvas Thai Orchid SPA-s on ideaalne lihaste- ja punktmassaaži kombinatsioon, mis lõõgastab kogu keha.

3. Eksklusiivne Elamus Spa21+ on Baltikumi suurim mõnusate ja kosutavate saunade ning saunarituaalidega spaa. Lisaks saunadele leiab Elamus Spast sportbasseini, lõõgastusbasseinid, erinevaid hoolitsusi, treeninguid, värskendavaid jooke ja maitsvaid suutäisi.

4. Majutuspakett kahele Wagenkülli lossis pakub mõnusat ja meeldejäävat puhkust looduse keskel asuvas kõigi mugavustega ajaloolises lossikompleksis. Sealne aeg kulgeb aeglaselt ja toidu, meelelahutuse ning sauna- ja veemõnude nautimine kulgeb kiirustamata.

Eksklusiivne kingitus oma naisele - vaata meie soovitusi!

Eksklusiivne kingitus üllatab naist ja paneb ta tundma erilisena. Selleks võib olla romantiline õhtusöök küünlavalgel kaunis restoranis, aga kui soovid midagi veel eksklusiivsemat, siis pakume oma valikust kolme erilist õhtusööki. Õhtusöök pilkases pimeduses on erakordne õhtusöök, mis annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiirelt saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Naljaka ja ebatavalise kogemuse leiab sita teeninduse õhtusöögil, kus imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki teenindavad kõige ausamad ja siiramad teenindajad. Neid ei hoia tagasi ei äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Teenindajad on ikkagi inimesed, kes on ka aeg ajalt pahas tujus ning ei teeskle, et neil on kõik kõige paremas korras. Kui aga arvad, et sinu naisele selline huumor ei meeldi või ta naudiks midagi veel erilisemat, siis kingi talle hoopis maagiline õhtusöök, kus maagia hõljub õhus, toidus ja meelelahutuslikus programmis.

Praktiline kingitus naisele - mida valida?

Kingitus.ee ei paku ainult ekstreemseid elamusi, vaid siit leiab ka praktilise kingituse oma abikaasale. Erinevad kursused ja töötoad annavad naisele võimaluse midagi uut õppida või viia oma olemasolevad oskused uuele tasemele. Kui su naine on kunstihuviline, siis kingi talle loominguline kingitus: keraamikakursus, akrüülvalamine, vaigukunst, maalimine, klaasipuhumine, samblakunst või rõivadisain. Kui su naisele meeldib tantsimine, siis kingi talle tantsukursus, mille läbimisel saab temast särav täht tantsupõrandal. Kokandushuviline naine naudib kokkamist koos tippkokaga ja veinisõber saab uusi teadmisi ja maitseid veinikursusel. Keelekursus või kohvipaus inimesega, kellega saab rääkida võõrkeeles, aitab kaasa keeleõppele või võimaldab juba õpitud keelt praktikas kasutada. Fotokursus võib anda tõuke täiesti uueks elukutseks või aidata kaasa oma perest parimate piltide tegemisele. Kingi oma naisele elamuskingitus ja muuda tema tähtpäev unustamatuks!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18