Seikluslik raftimatk Rummu veealuse vangla varemetesse kahele

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Seikluslik raftimatk Rummu veealuse vangla varemetesse kahele


Rummu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Põnev ja eriline veealune maailm väärib kindlasti külastamist

Rummu Karjäärijärv on üks salapärane paik, mis oma kristallselge veega on saanud endale hüüdnime "helesinine laguun". Sind ootab seiklusterohke veematk kummiraftidega Rummu karjääril koos saatjaga. Matk on jõukohane enamusele ning ei nõua füüsilist ettevalmistust. Teekond kulgeb üle vee, tehakse vahepeatus Murru vangla veealuste varemete juures, randutakse ja tehakse tutvust Rummu Tuhamäega, mille tipust avaneb imeline vaade kogu järvele ja selle ümbrusele.

Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskus pakub laia valikut tegevusi igale maitsele: sukeldumine ning snorgeldamine veealuse vangla varemetes, SUP-matk, parvesaun, veematkad raftide ja kanuudega, parveretk, lisaks ööbimine tünnikämpingus ning grupiürituste korraldamine kõrval asuvas Paekalda Puhkekeskuses.

Mida kingitus sisaldab? Põnevat veematka kummiraftidega Rummu karjääril kahele

KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Spordijalanõud. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2-2,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg kestab maist-oktoobrini.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paekalda Puhkekeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta